Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Obóz artystyczny - warsztaty bębniarskie i teatralne w Strużynach

Towarzystwo Kultury Czynnej zaprasza na obóz artystyczny, który po raz dwunasty odbędzie się w dniach 10 - 21 lipca 2011 w Ośrodku Kultury Czynnej w Strużynach, maleńkiej wsi w woj. lubuskim. W tym roku warsztat teatralny prowadzą Jerzy Welter, teatrolog i reżyser oraz Aleksandra Kugacz, aktorka teatru Studio Czyczkowy. Warsztat gry na bębnach poprowadzi Krzysztof Łukasiak, muzyk od wielu lat grający na bębnach afrykańskich.

Zapraszamy na obóz artystyczny 10 - 21 lipca w Strużynach (woj. lubuskie). Warsztaty:

  • teatralny,
  • bębnowy.

 

KONTAKT i ZAPISY:

 

Obóz artystyczny po raz dwunasty odbędzie się w Ośrodku Kultury Czynnej w Strużynach, maleńkiej wsi w woj. lubuskim. W tym roku warsztat teatralny prowadzą Jerzy Welter, teatrolog i reżyser oraz Aleksandra Kugacz, aktorka teatru Studio Czyczkowy.

Warsztat gry na bębnach poprowadzi Krzysztof Łukasiak, muzyk od wielu lat grający na bębnach afrykańskich.

Pracujemy 6-8 godzin dziennie, warsztat zakończony zostanie otwartym pokazem.

Mieszkamy w wiejskim domu z wygodami (toalety, prysznice, ciepła woda), pokoje wieloosobowe, zapewniamy całodzienne wyżywienie i opiekę dla osób niepełnoletnich.

SZTUKA DIALOGU – warsztat praktyk teatralnych. Sztuka dialogu to warsztat niewerbalnych technik porozumienia, to próba odnalezienia najprostszych i najgłębszych sposobów rozmawiania – poprzez proste gesty i brzmienia ludzkiego ciała, a także przez dotyk. Praca ta zmierza do przebicia się przez warstwę standardowych zachowań wytworzonych przez rutynę życia codziennego.

WARSZTAT GRY NA BĘBNACH. Zajęcia obejmują przygotowanie rytmiczne, naukę gry na bębnach afrykańskich i innych instrumentach perkusyjnych. Uczestnicy opanują zespołowe granie kilku rytmów wywodzących się głównie z kultur afrykańskich. Dodatkowym elementem będzie nauka śpiewu afrykańskich pieśni tradycyjnych.

Źródło: ngo.pl
Daty wydarzeń:

10.7.2011 - 21.7.2011

Autor wpisu: Jolanta Sakowska

Towarzystwo Kultury Czynnej
województwo: lubuskie, powiat: międzyrzecki
Strużyny
tkcjola@interia.pl, 663 781 530
www.kultura-czynna.art.pl
Liczba odsłon: 2602
04.07.2011