Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Miastoprojektor – miasto według twojej wizji

Interesujesz się przestrzenią miejską, chciałbyś mieć wpływ na to, jak wygląda Kraków i życie w nim? Zależy Ci na tym, żeby Twoje miasto było atrakcyjne?

W ramach Zbiornika Kultury (Kraków, Zabłocie 23) zapraszamy na cykl 4 otwartych spotkań o wspólnym projektowaniu Krakowa. Głos może zabrać każdy, kto chciałby przedstawić innym swoją wizję miasta i życia w nim.

 

W programie debaty na temat:

  • działań rzecznych (11.06.11, godz. 17.00),
  • reform komunikacyjnych (12.06.11, godz. 17.30),
  • zielonych inicjatyw (23.06.11, godz. 17.00),
  • interwencji przestrzennych (24.06.11, godz. 17.00).

 

Uczestnikiem wygłaszającym swoje postulaty może być każdy, wystarczy do 10 czerwca przesłać na adres miastoprojektor@artboomfestival.pl krótką propozycję swojej prezentacji. Każda zgłoszona prezentacja zostanie przedstawiona przez autora, który będzie miał do dyspozycji 10 minut, mikrofon, komputer oraz projektor.

Miastoprojektor to okazja, by postulaty mieszkańców, działaczy społecznych i wizjonerów skonfrontować z wiedzą ekspercką i fantazją artystów, możliwość zaprezentowania śmiałych wizji dotyczących całego miasta.

Zapraszamy!

 

Inspiracją do zorganizowania Miastoprojektor był Departament Propozycji stworzony przez Magdę Mosiewicz i realizowany od 2009 roku przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w ramach festiwalu „Warszawa w budowie”.


Krakowska edycja debat jest organizowana z inicjatywy członków Projektu Miejskiego: Marty Skowrońskiej i Tomasza Lelka przy współpracy z Magdą Mosiewicz (pomysłodawczyni formuły) i Małgorzatą Radkiewicz (Stowarzyszenie Przestrzeń–Ludzie–Miasto) w ramach Zbiornika Kultury Małopolskiego Instytutu Kultury.

 

Więcej:
mik.krakow.pl
zbiornikkultury.blogspot.com
www.artboomfestival.pl
 

Źródło: MIK
Daty wydarzeń:

11.6.2011 - 24.6.2011

Miastoprojektor

Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor Miastoprojektor

Autor wpisu: MIK

Małopolski Instytut Kultury
województwo: małopolskie
31-131, ul. Karmelicka 27
miastoprojektor@artboomfestival.pl
http://www.mik.krakow.pl/
Liczba odsłon: 3257
22.11.2011