Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs dotacyjny Wspólne działania polsko-białoruskie 2011

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło otwarty konkurs na realizację zadania "Wspólne działania polsko-białoruskie 2011".

Celem zadania „Wspólne działania Polsko-Białoruskie - 2011” jest umacnianie stosunków polsko-białoruskich oraz budowanie więzi społeczno-kulturowych między społeczeństwem polskim i białoruskim.

 
Priorytetowo traktowane będą działania:
  • z zakresu współpracy kulturalnej, skierowane do twórców, odbiorców oraz teoretyków różnych dziedzin kultury: filmu, teatru, muzyki, literatury itp.
  • z zakresu współpracy naukowej, szkolnej i akademickiej, skierowane zarówno do pracowników instytucji naukowych, szkół i uczelni, jak i młodzieży
  • z zakresu współpracy instytucji kultury: galerii, muzeów itp.
  • z zakresu dyplomacji publicznej na rzecz umacniania stosunków polsko-białoruskich, w tym zwłaszcza działania skierowane do środowisk opiniotwórczych i młodzieży.

 

Termin przesyłania wniosków upływa 31 marca 2011 r.

Szczegółowe informacje o konkursie dostepne są na stronie: http://www.msz.gov.pl/Otwarty,konkurs,na,realizacje,zadania,Wspolne,dzialania,polsko-bialoruskie,2011,41535.html

 

Źródło: MSZ

Autor wpisu: Kadra Kultury

Ministerstwo Spraw Zagranicznych
http://www.msz.gov.pl
Liczba odsłon: 4393
02.03.2011