Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Zimowe wakacje z Leonardem

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zaprasza dzieci spędzające zimowe ferie w mieście do udziału w warsztatach. W drugim tygodniu ferii zajęcia zatytułowane „Wielkie konstrukcje Małych Konstruktorów” odbędą się w dniach od 7 do 9 lutego.

Temat środowych zajęć – 9 lutego – brzmi: „Gry planszowe”, a poprowadzi je Barbara Małecka z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
Początek zajęć o godz. 10.00 i 12.30.


Gry planszowe to świetna zabawa, szczególnie jeśli możemy puścić wodze fantazji i sami wymyślić zaskakujące pułapki, rzeki pełne krokodyli czy wulkany tryskające lawą, albo, jeśli wolimy, pola kwiatów, których zapach usypia na całe dwie kolejki czy spotkanie z motylem, który życzliwie przeniesie nas o trzy pola wprzód!
Narysujemy plansze do gry, skonstruujemy pionki i wspólnie wymyślimy zasady. Konstruowanie gier to doskonały trening mózgu – dzieci uczą się m.in. logicznego myślenia i planowania. A po skończonej pracy będzie czas na wspólną zabawę!


Zimowe Wakacje z Leonardem  przygotowane zostały we współpracy z Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu. W czwartek, 17 lutego organizatorzy zapraszają na Wernisaż prac Małych Konstruktorów oraz Spektakl Teatru Teatryle.


Zajęcia odbywają się w Centrum Sztuki Dziecka, w sali 348-350 (III piętro, Centrum Kultury ZAMEK). Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. 
Bilety, w cenie 7 zł (jeden warsztat), można kupić w sekretariacie Centrum Sztuki Dziecka, pokój 303 (III piętro, Centrum Kultury ZAMEK), od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00.
 

Źródło: Centrum Sztuki Dziecka
Daty wydarzeń:

7.2.2011 - 9.2.2011

Centrum Sztuki Dziecka
województwo: wielkopolskie, powiat: m. Poznań
61-809 Poznań, ul. Św. Marcin 80/82
sekretariat@csdpoznan.pl, 61 646 44 70
http://www.csdpoznan.pl/
Liczba odsłon: 2735
07.02.2011