Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Fundacja im. Stefana Batorego - dotacje

Fundacja im. Stefana Batorego działa na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego – społeczeństwa ludzi świadomych swoich praw i obowiązków, angażujących się w sprawy swojej społeczności lokalnej, swojego kraju i społeczności międzynarodowej. Nowe terminy.

Programy dotacyjne Fundacji Batorego:

Demokracja w Działaniu - dotacje na projekty zwiększające udział obywateli i organizacji pozarządowych w życiu publicznym oraz upowszechniające postawy obywatelskiej odpowiedzialności za jakość polskiej demokracji.

Terminy: 1-15 marca i 1-15 września 2012 roku – składanie listów intencyjnych

Koalicje Obywatelskie - dotacje dla koalicji organizacji pozarządowych z krajów wyszehradzkich podejmujących działania na rzecz zwiększania roli społeczeństwa obywatelskiego w życiu publicznym i budowy dialogu obywatelskiego. Program prowadzony jest wyłącznie w języku angielskim.

Zakończono przyjmowanie wniosków na działania w latach 2011-2013

Równe Szanse – dotacje na projekty wyrównywania szans edukacyjnych młodzieży z niezamożnych środowisk z mniejszych miejscowości oraz integracji społecznej dzieci niepełnosprawnych. 

 

Wschód-Wschód – dotacje na międzynarodowe projekty realizowane w krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu.

Terminy: Listy intencyjne i wnioski przyjmowane są na bieżąco.

Źródło: Fundacja im. Stefana Batorego
Fundacja Batorego
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
Warszawa, Sapieżyńska 10a
www.batory.org.pl
Liczba odsłon: 4436
03.01.2012