Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs wniosków na dofinansowanie na rok 2013

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem wniosków na rok 2013. W przyszłym roku będzie można otrzymać dofinansowanie na takie projekty jak: wymiany młodzieżowe, seminaria, szkolenia, konferencje, wizyty studyjne, spotkania oraz projekty informacyjne. 2013 przyniesie kilka zmian, z którymi warto się zapoznać.

Zmiany w 2013 roku

  • nowe priorytety: dalej stawiamy na dialog międzykulturowy i międzyetniczny, wsparcie młodzieży z mniejszymi szansami, ale także na projekty innowacyjne oraz takie dzięki, którym można tworzyć sieci organizacji.
  • nowy katalog projektów: w ramach formatu pierwszego możecie otrzymać dofinansowanie tylko na wymiany młodzieżowe, natomiast format 2. poszerzył się o nowe formy: seminaria, szkolenia, konferencje, spotkania, wizyty studyjne i projekty informacyjne.
  • dofinansowanie: w formacie 1. można starać się o koszty specjalne związane ze szczególnymi potrzebami młodzieży z mniejszymi szansami. Natomiast w formacie 2. zwiększyliśmy kwotę możliwego dofinansowania do 5 500 euro oraz powstała nowa kategoria kosztów – działania narodowe.
  • wnioskowanie: w tym roku wnioski będą składane przez system on-line, który zostanie uruchomiony do 23 listopada. Oznacza to, że wszystkie wnioski muszą zostać złożone do 14 stycznia zarówno w systemie (zmiana szkicu na dokument) oraz przesłane w wersji papierowej (wydrukowanej z systemu) z odpowiednimi podpisami. Wzory formularzy dostępne są natomiast w dziale „Pliki”.

 

Wszelkie szczegóły związane z konkursem wniosków są dostępne w zakładce „Konkurs wniosków”!

Źródło: FRSE
Daty wydarzeń:

23.11.2012 - 14.1.2013

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
województwo: mazowieckie
Warszawa, Mokotowska 43
kontakt@frse.org.pl
http://www.plf.org.pl
Liczba odsłon: 1903
21.11.2012