Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

O animacji lokalnej - panel dyskusyjny w Olsztynie

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP zaprasza na Ekspercki Panel Naukowy „Animacja lokalna jako usługa społeczna – perspektywy i bariery rozwoju”, który odbędzie się 20 listopada 2010 roku w Olsztynie na Wydziale Nauk Humanistyczno - Społecznych WSP TWP przy ul. Sikorskiego 23, sala nr 1.

Udział w panelu pn. „Animacja lokalna jako usługa społeczna – perspektywy i bariery rozwoju” jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie udziału drogą mailową (sou@wsptwp.eu) lub telefonicznie (22 401 35 18) do 16 listopada 2010 roku. Program spotkania znajduje się w załączeniu.

  Temat panelu związany jest z projektem „Społecznie Odpowiedzialna Uczelnia”, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.spolecznieodpowiedzialni.pl.

Źródło: Społecznie odpowiedzialni
Daty wydarzeń:

20.11.2010 - godz.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP
województwo: warmińsko-mazurskie, powiat: m. Olsztyn
Olsztyn, ul. Sikorskiego 23
sou@wsptwp.eu, 22 401 35 18
http://www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Program
Liczba odsłon: 2914
15.11.2010