Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Fundacja Orange

Fundacja Orange została powołana przez Telekomunikację Polską  i Orange jako instytucja prowadząca działania o charakterze społecznym, edukacyjnym i charytatywnym. Realizuje programy z zakresu kultury, edukacji, opieki zdrowotnej i wolontariatu, współpracując zarówno z indywidualnymi pomysłodawcami projektów, jak i instytucjami.

Wśród prowadzonych programów znajdują się:

  • Telefon do Mamy (program mający na celu poprawę komunikacji między małymi pacjentami szpitali i ich rodzinami. Obejmuje także działania prowadzone w świetlicach szpitalnych, organizowanie imprez dla dzieci oraz budowanie pracowni internetowych w szpitalach.)
  • Szkoła bez Przemocy (program zapobiegania przemocy w szkole, promujący wolontariat. Oferuje szkolenia i warsztaty oraz badania dotyczące szkolnego współżycia społecznego.)
  • Dźwięki Marzeń (program pomocy małym dzieciom z wadami słuchu. Finansuje badania słuchu, konferencje, szkolenia oraz turnusy rehabilitacyjno-terapeutyczne.)
  • Edukacja z Internetem TP (program adresowany do szkół umożliwiający im korzystanie z internetu TP na specjalnych warunkach oraz promujący wykorzystywanie technologii informacyjnych w szkołach)
  • Akademia Orange (program promujący innowacyjne metody edukacji dzieci i młodzieży, ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie internetu i nowych technologii w edukacji. Tematem przewodnim pierwszej edycji programu była edukacja kulturalna)

 

Fundacja Orange
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
02-608 Warszawa, ul. Krasickiego 55/59
http://www.fundacja.orange.pl/
Liczba odsłon: 3927
10.09.2010