Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Policealne Studium Animatorów Kultury zaprasza!

Zapraszamy na II nabór do Studium Animatorów Kultury w Kaliszu! Ostatnie dni składana wniosków, w których mamy do wyboru trzy wspaniałe specjalizacje: animator działań teatralnych, animator tańca, animator działań filmowych.

Studium Animatorów Kultury umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na upowszechnianie kultury w środowisku lokalnym oraz w placówkach oświatowych i dydaktycznych.

Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób kreatywnych, operatywnych i twórczych, otwartych na aktywność społeczną, chętnych inicjować i realizować w obszarze społeczności lokalnej zadania animacyjne w zakresie kultury. Chodzi o działania nastawione na zmianę społeczno-kulturalną środowiska lokalnego, wyzwalania w nim chęci uczestniczenia w kulturze i aktywizowania własnej twórczości, a przez to społecznej integracji oraz budowania kapitału społecznego, rozwijania umiejętności prowadzenia dialogu społecznego, wspomagania rozwoju jednostek i zbiorowości oraz budowania ich aktywności społecznej.

Specyfika zajęć w Studium i szeroko potraktowane uczestnictwo w kulturze i życiu społecznym pozwala na przygotowanie absolwenta do pracy w charakterze pracownika instytucji kultury: muzeum, biblioteki, wytwórni filmowej, galerii sztuki lub innej placówki związanej z kulturą; pracownika mediów; pracownika instytucji turystycznych; inicjatora działań kulturalnych z szczególnym uwzględnieniem specjalizacji takich jak teatr, taniec i film.

Pierwszy nabór już za nami – z przyjemnością przywitaliśmy nowych członków naszej nowej PSAK-owej społeczności. Kolejna rozmowa kwalifikacyjna już 30 sierpnia.

Decyduje kolejność zgłoszeń!
Liczba miejsc na wszystkich trzech specjalizacjach (animator tańca, animator działań teatralnych, animator działań filmowych) ograniczona.

Informacje pod numerem telefonu: 62 766 04 46

Zapraszamy!

Daty wydarzeń:

7.8.2017 - 30.8.2017

Autor wpisu: IWONA BANASIAK

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcednia Animatorów Kultury
województwo: wielkopolskie
62-800 Kalisz, ul. Podmiejska 25a
ppskak@op.pl
http://studium.kalisz.pl/
Liczba odsłon: 3077
07.08.2017