Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztaty w ramach Podkarpackiej Edukacji Kulturowej

Zakończył się cykl warsztatów w ramach Podkarpackiej Edukacji Kulturowej. Składał się z dwóch części - obligatoryjnej oraz fakultatywnej. Warsztaty odbywały się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, stalowowolskim Miejskim Domu Kultury oraz w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury w terminie 12 czerwca – 1 lipca.

Spotkania Obligatoryjne

W Przemyślu (12 czerwca), Rzeszowie (14 czerwca) i Stalowej Woli (21 czerwca) odbył się spotkania obligatoryjne. Na nich uczestnicy dowiedzieli się jak w województwie podkarpackim i pozostałych przebiegała w ubiegłym roku realizacja programu Bardzo Młoda Kultura oraz zapoznali się tegorocznym regulaminem konkursu grantowego.

Warsztaty Fakultatywne

Pierwszy tydzień warsztatów trwał od 20 do 26 czerwca. Przez ten czas uczestnicy mogli dowiedzieć się jak skutecznie aplikować po fundusze na realizację projektów, jak efektownie współpracować z mediami i młodzieżą oraz poznali narzędzia i metody diagnozowania potrzeb środowiska lokalnego.

Drugi i zarazem ostatni tydzień warsztatów fakultatywnych odbywał się w dniach 27 czerwca – 1 lipca. Tym razem uczestnicy poznali metody pobudzania lokalnej społeczności do działania, jak efektownie współpracować z mediami, przeszli edukację wielokulturową, a także dowiedzieli się jak wykorzystywać archiwum w pracy animatora kultury.

 

Źródło: www.ck.przemysl.pl
Daty wydarzeń:

14.7.2017

Autor wpisu: Łukasz Kisielica

Centrum Kulturalne w Przemyślu
37-700, Przemyśl, S. Konarskiego 9
ck@ck.przemysl.pl, 16 678 20 09
www.ck.przemysl.pl
Liczba odsłon: 840
14.07.2017