Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności

Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności to projekt w którym wzieło udział 100 dzieci w wieku 8 lat z całej Gminy Jordanów oraz 54 rodziców i dziadków dzieci. Celem warsztatów była edukacja na temat dyskryminacji w formie rozmaitych zajęć.

W ramach warsztatów odbywały się zajęcia plastyczne, drama, zabawy teatralne i integracyjne, zajęcia kulinarne, spotkania z pedagogiem dotyczące problemu dyskryminacji w szkole i sposobów jej zwalczania. 

Urozmaiceniem warsztatów był wyjazd do Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie, gdzie dzieci odbyły 90- minutową podróż dookoła świata  oraz zwiedzanie Starej Syngaogi na Kazimierzu. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał kubeczek w kolorowe kropki z pięknym cytatem:

Nikt nie rodzi się nienawidząc drugiej osoby za jej kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie. Ludzie uczą się nienawidzić. I skoro potrafią nauczyc się nienawiści potrafią nauczyć się miłości, bo milośc jest bardziej naturalna dla ludzkiego serca.

N. Mandela

 

Projekt Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie współfinansowany przez Fundację BGK w ramach programu Na dobry początek.

Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności

Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności
Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr

Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr
Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr

Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr Bajki spod poduchy, bohaterzy z gałganków i rodzinny teatr

Autor wpisu: Regina Wicher

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji
województwo: małopolskie
Jordanów, Rynek 2
goksipjordanow@wp.pl, 18 2773500
www.goksip-jordanow.pl

Miejsce wydarzenia
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji
województwo: małopolskie
34-240 Jordanów, Rynek 2

DSCF6871
Liczba odsłon: 851
29.06.2017