Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

14.06.2017r.- PIKNIK SĄSIEDZKI NAD STAWEM na Kaczym Dołku w Suwałakch

Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze” serdecznie zaprasza na PIKNIK SĄSIEDZKI NAD STAWEM na Kaczym Dołku w Suwałkach. Wydarzenie odbędzie się w środę 14.06.2017r., rozpoczęcie imprezy o godzinie 17:00.

 

Program

Suwalskie Starszaki / slackline / lekcja języka chińskiego i hindi / soundscape - improwizowany koncert dla Stawu i inne atrakcje :)

Źródło finansowania

Zadanie publiczne pn. Grunt to zabawa - społeczna edukacja ekologiczna w akcji jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Suwałki.

Dodatkowe informacje

Impreza na własnym kocyku i z własnym koszykiem!

Organizator: Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej "Nie Po Drodze"

Partnerzy: Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach
Inicjatywa Kaczy Dołek

Kontakt:

koordynatorka projektu – Izabela Giczewska
tel: 728942140
e-mail: i.giczewska@gmail.com

Autor wpisu: NiePoDrodze Stowarzyszenie

NiePoDrodze Stowarzyszenie
Suwałki, ul. Daszyńskiego 9A m.52
Iwona Dąbrowska
2017

Miejsce wydarzenia
województwo: podlaskie
16-400 Suwałaki, Kaczy Dołek

Liczba odsłon: 411
10.06.2017

Zobacz także:

Poznaj ofertę szkoleniową Kadry Kultury

Jeśli szukasz informacji o wszystkich szkoleniach, warsztatach, webinariach i programach profesjonalizacyjnych (Ogólnopolska Giełda Projektów, Staże w instytucjach kultury, Wolontariat w kulturze, Pracuj w kulturze) organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, wejdź na stronę Kadry Kultury! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!

Piknik rodzinny "Na tropie sztuki"

Uczestnicy projektu artystycznego #natropiesztuki Małopolskiego Instytutu Teatralnego wraz z partnerami projektu: Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Białym Kościele, Szkołą Podstawową w Białym Kościele, Stowarzyszeniem Miłośników Doliny Prądnika „Nasza Dolina” serdecznie zapraszają małych i dużych mieszkańców Gminy Wielka Wieś i okolic na rodzinny piknik ze sztuką, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 lipca o godz 12:00 w ogrodzie przy Szkole Podstawowej w Białym Kościele (ul. Królowej Jadwigi 4).

Wystawy z Dostawą - działania terenowe

Prowadzisz instytucję kultury, organizację pozarządową, bibliotekę, świetlicę lub inne miejsce kultury w małej miejscowości? Szukasz nowoczesnych pomysłów na urozmaicenie swojej oferty kulturalnej? Chciałbyś poznać nowe narzędzia do aktywnej pracy w Twojej społeczności? Zgłoś się do projektu Wystawy z Dostawą – działania terenowe.