Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

14.06.2017r.- PIKNIK SĄSIEDZKI NAD STAWEM na Kaczym Dołku w Suwałakch

Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze” serdecznie zaprasza na PIKNIK SĄSIEDZKI NAD STAWEM na Kaczym Dołku w Suwałkach. Wydarzenie odbędzie się w środę 14.06.2017r., rozpoczęcie imprezy o godzinie 17:00.

 

Program

Suwalskie Starszaki / slackline / lekcja języka chińskiego i hindi / soundscape - improwizowany koncert dla Stawu i inne atrakcje :)

Źródło finansowania

Zadanie publiczne pn. Grunt to zabawa - społeczna edukacja ekologiczna w akcji jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Suwałki.

Dodatkowe informacje

Impreza na własnym kocyku i z własnym koszykiem!

Organizator: Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej "Nie Po Drodze"

Partnerzy: Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach
Inicjatywa Kaczy Dołek

Kontakt:

koordynatorka projektu – Izabela Giczewska
tel: 728942140
e-mail: i.giczewska@gmail.com

Autor wpisu: NiePoDrodze Stowarzyszenie

NiePoDrodze Stowarzyszenie
Suwałki, ul. Daszyńskiego 9A m.52
Iwona Dąbrowska
2017

Miejsce wydarzenia
województwo: podlaskie
16-400 Suwałaki, Kaczy Dołek

Liczba odsłon: 326
10.06.2017

Zobacz także:

Oferta bezpłatnych szkoleń

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych w ramach realizacji projektów, które zostały dofinansowane z konkursu grantowego "Opolskie EDUKO 2017"

Seminarium ”Daleko do miasta: narracje o kulturze loklanej”

Celem seminarium jest spotkanie ze sobą ludzi, którzy mają potrzebę wzajemnego obdarowywania się wiedzą: doświadczeniami badawczymi ( narracją badacza), które mogą stać się bliskie i potrzebne w pracy animatorów kultury i odwrotnie, czyli doświadczeniami animatorów (narracja praktyka), którzy zainspirują akademików do wyznaczania nowych celów badawczych. Jednym słowem marzymy o wyjątkowym transferze wymiany myśli, metod pracy, spostrzeżeń, doświadczeń, emocji i działań pomiędzy akademikami a praktykami; pomiędzy tymi dla których bliskie są narracje o kulturze lokalnej. Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie. Termin: 29.09. - 01.10.2017

Spotkajmy się na ławeczce

W 2017 r. Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku kontynuuje prace badawcze skupiające się na ręczniku ludowym Ziemi Bielskiej. Działania będą prowadzone w ramach projektu „Spotkajmy się na ławeczce. Badania terenowe ręcznika ludowego Ziemi Bielskiej” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – priorytet Kultura Ludowa i tradycyjna 2017, skoncentrują się na pracy w terenie.