Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Ruszają zapisy na warsztaty dla dzieci Muminki. Warsztaty to spotkania rembetowsko-praskie, łączące kuchnię i literaturę. Projekt sfinansowany w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej Funduszu Animacji Kultury

Jaki projekt?

Warsztaty kulinarno-literackie poświęcone bohaterom bajki Tove Jansson to spotkania z literaturą przy wspólnym gotowaniu potraw. na podstawie przepisów znajdujących się w jej książkach. Pierwsze spotkanie skupi się wokół bajek o Muminkach i przepisach w nich zawartych.

Źródło finansowania

Sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury, w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Dodatkowe informacje

Na warsztaty jest wstęp wolny.

Zapisy pod nr tel.: 22 511-24-57

 

 

Źródło:
Daty wydarzeń:

9.6.2017

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką. Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Autor wpisu: DK Praga Dom Kultury

Dom Kultury Praga
03-474, Warszawa, Dąbrowszczaków 2
sekretariat@tupraga.pl, (22) 618 41 51
www.dkpraga.pl
Liczba odsłon: 335
09.06.2017

Zobacz także:

Całoroczne warsztaty teatralne

Akademia Sztuki i Kultury zaprasza na całoroczne warsztaty teatralne. W naszej pracy korzystamy z rozmaitych technik improwizacyjnych: od klasycznego impro do autorskich technik zarówno improwizacji dramatycznej jak i improwizacji emocjonalno-ruchowo-wokalnej. Ofreujemy udział w bardzo wielu zabawach i grach teatralnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Warsztaty kończą się wydaniem dwujęzycznego Certyfikatu Akademii Sztuki i Kultury.

Improwizacja wolna - warsztaty ekspresji fizycznej i wokalnej

Warsztaty improwizacji wolnej to nauka spontanicznego, nieskrępowanego działania oraz uważnej obserwacji i świadomego współdziałania. Będziemy szukać: spotkania z samym sobą czyli stanu integracji emocji ruchu i głosu oraz spotkania z przestrzenią i partnerem czyli zauważania, interpretowania i pewności reakcji.

Pigułka - weekendowe warsztaty teatralne

Akademii Sztuki i Kultury zaprasza na weekendowe warsztaty aktorskie dla dorosłych będące intensywnym wprowadzeniem do pracy nad takimi podstawowymi narzędziami aktorskimi jak ciało, głos, emocje i wyobraźnia. Nasze warsztaty kładą nacisk na otwarcie, kreatywność oraz zintegrowanie przeżycia z aktorskimi środkami wyrazu.