Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Ruszają zapisy na warsztaty dla dzieci Muminki. Warsztaty to spotkania rembetowsko-praskie, łączące kuchnię i literaturę. Projekt sfinansowany w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej Funduszu Animacji Kultury

Jaki projekt?

Warsztaty kulinarno-literackie poświęcone bohaterom bajki Tove Jansson to spotkania z literaturą przy wspólnym gotowaniu potraw. na podstawie przepisów znajdujących się w jej książkach. Pierwsze spotkanie skupi się wokół bajek o Muminkach i przepisach w nich zawartych.

Źródło finansowania

Sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury, w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Dodatkowe informacje

Na warsztaty jest wstęp wolny.

Zapisy pod nr tel.: 22 511-24-57

 

 

Źródło:
Daty wydarzeń:

9.6.2017

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką. Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Autor wpisu: DK Praga Dom Kultury

Dom Kultury Praga
03-474, Warszawa, Dąbrowszczaków 2
sekretariat@tupraga.pl, (22) 618 41 51
www.dkpraga.pl
Liczba odsłon: 188
09.06.2017

Zobacz także:

Staż: Dział Promocji i Komunikacji w CSW Zamek Ujazdowski

Interesujesz się tworzeniem systemów identyfikacji i komunikacji wizualnej? Chcesz sprawdzić jak funkcjonuje Dział Promocji w instytucji kultury? Oferujemy możliwość pracy przy wprowadzaniu nowej identyfikacji wizualnej Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Termin stażu: 24 lutego do 31 marca 2017
 

Warsztaty kreatywnego rozwijania pomysłów. Targowisko Wiedzy SIECI WSPARCIA.

Przyjdź na warsztaty kreowania pomysłów na nowatorskie rozwiązania dla sędziwych osób starszych i ich opiekunów. Dopracuj swój pomysł i zgłoś do konkursu (inkubator + dotacje) „Generator Innowacji. Sieci wsparcia” (www.sieciwsparcia.pl). Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zapraszają: 23 lutego (czwartek), w godz. 15:30-18:30, Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Myśliwiecka 8.

Chcesz działać lokalnie? Skorzystaj ze wsparcia Stołecznego Społecznego w dzielnicy

Chcecie działać lokalnie, ale nie wiecie jak zacząć? Szukacie innych aktywnych osób w sąsiedztwie, ale nie wiecie, jak ich znaleźć? Chcielibyście wiedzieć więcej, jakie narzędzia macie do dyspozycji, by zmieniać nasze otoczenie? Pomoże Wam animator Stołeczny Społeczny w naszej dzielnicy.