Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

7 dni warsztatów aktorskich w Akademii Sztuki i Kultury!

Siedem dni intensywnego działania aktorskiego! Praca nad świadomością ciała - pewnością siebie - otwarciem głosu - elastyczną wyobraźnią. Spotkanie z wyjątkowymi, kreatywnymi ludźmi. Kameralna grupa, indywidualne, wyważone podejście do każdego uczestnika.

Akademia Sztuki i Kultury z Warszawy organizuje letnie warsztaty aktorskie.

Praca jest intensywna, dynamiczna, skupiona przede wszystkim na wyrobieniu umiejętności swobodnego bycia na scenie. Nie ograniczamy się do robienia scenek, celem warsztatu nie jest wystawienie spektaklu. Próbujemy znaleźć natomiast postawę pewności scenicznej, braku lęku w byciu na scenie, zaufania do partnerów.

Na warsztaty przyjeżdżają głównie licealiści i studenci.

Warsztaty prowadzi Piotr Filonowicz, założyciel warsztatów teatralnych w Akademii Sztuki i Kultury, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie.

Data
19 - 25 sierpnia 2017.
[Do wyboru także inne terminy: 26 czerwca -2 lipca 2017;
3-9 lipca 2017]

https://www.youtube.com/watch?v=BqEc5OrbiXo

Miejsce
Akademia Sztuki i Kultury
Al. Jana Pawła II 36c
00-141 Warszawa
Cena
380 zł

Kontakt
Akademia Sztuki i Kultury
Al. Jana Pawła II 36c
00-141 Warszawa
www.warsztaty-teatralne.pl
zapisy@warsztaty-teatralne.pl
www.facebook.com/warsztatyteatralne
Piotr Filonowicz
+48 609 045 956


Szczegóły na www.warsztaty-teatralne.pl

Źródło: http://warsztaty-teatralne.pl/
Daty wydarzeń:

19.8.2017 - 25.8.2017

INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W GDAŃSKU - LATO 2012
Autor zdjęć: Piotr Filonowicz

INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W GDAŃSKU - LATO 2012 INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W GDAŃSKU - LATO 2012 INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W GDAŃSKU - LATO 2012
INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W WARSZAWIE - LATO 2012
Autor zdjęć: Piotr Filonowicz

INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W WARSZAWIE - LATO 2012 INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W WARSZAWIE - LATO 2012 INTENSYWNE WARSZTATY AKTORSKIE W WARSZAWIE - LATO 2012

Autor wpisu: PIOTR FILONOWICZ

Akademia Sztuki i Kultury
00-141, Warszawa, al. Jana Pawła II 36C
asikzapisy@gmail.com, 609045956
WARSZTATY-TEATRALNE.PL

Miejsce wydarzenia
Akademia Sztuki i Kultury
województwo: mazowieckie
00-141 Warszawa, Aleja Jana Pawła II 36C

Liczba odsłon: 2240
23.05.2017

Zobacz także:

Całoroczne warsztaty teatralne

Akademia Sztuki i Kultury zaprasza na całoroczne warsztaty teatralne. W naszej pracy korzystamy z rozmaitych technik improwizacyjnych: od klasycznego impro do autorskich technik zarówno improwizacji dramatycznej jak i improwizacji emocjonalno-ruchowo-wokalnej. Ofreujemy udział w bardzo wielu zabawach i grach teatralnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Warsztaty kończą się wydaniem dwujęzycznego Certyfikatu Akademii Sztuki i Kultury.

Improwizacja wolna - warsztaty ekspresji fizycznej i wokalnej

Warsztaty improwizacji wolnej to nauka spontanicznego, nieskrępowanego działania oraz uważnej obserwacji i świadomego współdziałania. Będziemy szukać: spotkania z samym sobą czyli stanu integracji emocji ruchu i głosu oraz spotkania z przestrzenią i partnerem czyli zauważania, interpretowania i pewności reakcji.

Pigułka - weekendowe warsztaty teatralne

Akademii Sztuki i Kultury zaprasza na weekendowe warsztaty aktorskie dla dorosłych będące intensywnym wprowadzeniem do pracy nad takimi podstawowymi narzędziami aktorskimi jak ciało, głos, emocje i wyobraźnia. Nasze warsztaty kładą nacisk na otwarcie, kreatywność oraz zintegrowanie przeżycia z aktorskimi środkami wyrazu.