Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

TRudne tematy. Cykl warsztatów dla nauczyciel w TR Warszawa

Fundacja Generacja TR Warszawa zaprasza nauczycieli i pedagogów z warszawskich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach pedagogiczno-teatralnych "TRudne tematy. Cykl warsztatów dla nauczyciel".

 

Projekt zakłada organizację cyklu warsztatów prowadzonych metodami pedagogiki teatru, skupiających się wokół problematyki poruszanej w spektaklach repertuarowych TR Warszawa. Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru z nauczycielami będą rodzajem laboratorium, podczas którego zostaną wypracowane niestandardowe modele pracy w oparciu o techniki teatralne. Projekt zwieńczą warsztaty dla młodzieży odbywające się w szkołach, przeprowadzone przez nauczycieli pod okiem pedagoga teatru, w których wykorzystane zostaną nabyte umiejętności i poznane techniki.

Program "TRudne tematy" jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia przestrzeni do twórczego dialogu między osobami zajmującymi się edukacją – tą prowadzoną w szkołach i instytucjach kultury, a młodzieżą. Projekt skierowany do nauczycieli ma na celu przybliżenie specyfiki teatru współczesnego, zachęcanie do korzystania z jego oferty repertuarowej i angażowanie się w różnorodne projekty edukacyjne prowadzone przez instytucje kultury.

Szczegóły na stronie: http://trwarszawa.pl/projekty/wydarzenie/n/trudne-tematy

Zgłoszenia nauczycieli będziemy przyjmować od 8 maja do 30 czerwca 2017 roku.

FORMULARZ >>> wypełnij on-line

https://docs.google.com/forms/d/1DrVEdk7TZ7J8jEeKJrKvWr0I8FwZGQcWlIBPV8Uhcq0/viewform?edit_requested=true

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: projekty.edu@trwarszawa.pl

Projekt "TRudne tematy" dofinansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Daty wydarzeń:

8.5.2017 - 30.6.2017

Autor wpisu: Weronika Brączek

Fundacja Generacja TR Warszawa
województwo: mazowieckie
00-590 Warszawa, Marszałkowska 8
http://trwarszawa.pl/projekty/wydarzenie/n/trudne-tematy/
Liczba odsłon: 1453
22.05.2017