Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Pomoc przy realizacji pobytów twórczych - Dział Rezydencji Zamek Ujazdowski

Dział Rezydencji w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie poszukuje osoby z dobrą znajomością języka angielskiego do pomocy przy realizacji projektów rezydenckich ukraińskiego kolektywu kuratorskiego Open Place oraz brazylijskiej artystki Clary Ianni w okresie: 18.04 – 30.06.2017.

KIM JESTEŚMY:
Dział Rezydencji w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski realizuje program międzynarodowych rezydencji artystycznych i kuratorskich w CSW Zamek Ujazdowski od 2003 roku. Postrzegamy Warszawę jako inspirujące środowisko dla międzynarodowych artystów, w którym mogą rozwijać swoje pomysły korzystając z rezydencji jako narzędzia do kreacji i krytycznej refleksji. Nasze rezydencje dla artystów oraz specjalistów związanych z dziedziną sztuki są okazją do powstania projektów w bliskim dialogu z kuratorem i są organizowane z poszanowaniem pracy artystycznej wykraczającej poza rynek sztuki oraz zlecenia wystawiennicze.


CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ/A:
Umożliwimy ci zdobycie doświadczenia w jednym z niezwykle aktywnych działów merytorycznych Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Będziesz miał/a możliwość pracy w międzynarodowym zespole, współpracując pod okiem doświadczonego kuratora z młodą artystką oraz ukraińskim kolektywem kuratorskim. Twoje zadania będą związane z pobytami tych osób na rezydencji. Będą one polegać na bieżącym wsparciu ich aktywności, a także na pomocy w biurze Działu Rezydencji i asystowaniu zespołowi kuratorsko-koordynacyjnemu przy produkcji projektów i organizacji wydarzeń związanych z pobytami tych rezydentów.
Więcej informacji o rezydentach znajdziesz tutaj: www.claraianni.com, www.openplace.com.ua

CZEGO OCZEKUJEMY:
- dyspozycyjności w okresie od 18 kwietnia do końca czerwca 2017 roku (minimum 10 godzin w tygodniu);
- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z artystami zagranicznymi i dokonywanie prostych tłumaczeń w codziennych sytuacjach;
- komunikatywności i odpowiedzialności.

CO OFERUJEMY:
- zdobycie doświadczenia w prestiżowej instytucji kultury;
- współpracę z międzynarodowym zespołem i doświadczonym programem rezydencyjnym;
- możliwość zaliczenia praktyk studenckich
- darmowy wstęp do galerii CSW, KINO-LAB
- rekomendacje.

CO ZROBIĆ, ABY SIĘ DOSTAĆ:
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie e-mailowe do dnia 2 kwietnia 2017 r. do godz. 12:00 na adres wolontariat@csw.art.pl z dopiskiem „AIR”. Prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdań na temat motywacji do odbycia stażu. Oba plik w formacie .doc prosimy tytułować według następującego wzoru „naziwsko_imię_CV”. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 10 – 14 kwietnia 2017 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2, przetwarzało w celach naboru moje dane osobowe, podane w formularzu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

 

Daty wydarzeń:

22.3.2017 - 5.4.2017

Autor wpisu: Anna Szary

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
województwo: mazowieckie
00-467, Warszawa, ul. Jazdów 2
csw@csw.art.pl, 22 628 12 71-3 wew.
www.csw.art.pl

Miejsce wydarzenia
województwo: mazowieckie


Liczba odsłon: 2372
22.03.2017