Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Tworzenie regulaminów organizacyjnych i konkursów

Regionalna Akademia Kadr Kultury zaprasza na szkolenie "Tworzenie regulaminów organizacyjnych i konkursów - warsztaty praktyczne". Spotkanie odbędzie się 9 marca 2017 r. w godz. 10.00-16.00 w Łódzkim Domu Kultury.

W dniu 9 marca 2017 r. w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się szkolenie "Tworzenie regulaminów organizacyjnych - warsztaty praktyczne" organizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury.

Szkolenie w szczególności skierowane jest do osób zarządzających instytucjami kultury oraz odpowiedzialnym za kwestie związane z organizowaniem konkursów , imprez, szkoleń itp. W trakcie szkolenie uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób należy przygotować regulamin, co powinien zawierać, w jaki sposób dokanać aktualizacji oraz kiedy jego stworzenie jest niezbędne. Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć własny regulamin.

Termin i miejsce: 9 marca 2017 r., Łódzki Dom Kultury

Koszt: 120 zł/os.

Warsztaty poprowadzi: Sylwia Czub - Kiełczewska

Karta zgłoszenia, regulamin oraz dokładny opis szkolenia znajduje się na stronie http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx

Osoba do kontaktu: Natalia Korzeniowska tel. 797-326-219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl oraz Malwina Paroń tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl.

 

Źródło: regionkultury.pl
Daty wydarzeń:

9.3.2017

Autor wpisu: Malwina Paroń

Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
90-113, Łóź, ul. Traugutta 18
ldk@ldk.lodz.pl
www.ldk.lodz.pl

Miejsce wydarzenia
Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie


Liczba odsłon: 1670
24.02.2017