Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Rekrutacja na bezpłatne kursy Teatru Forum i Teatru ze Społecznością

Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way po raz kolejny ma przyjemność zaprosić osoby pracujące w obszarze edukacji kulturalnej na kursy szkoleniowe w ramach projektu Teatru Codziennego. 

Kurs Teatru Forum to 115 godzin szkolenia, podczas którego uczestnicy poznają aktywny teatr. Celem Teatru Forum jest zaktywizowanie Widza – Aktora, który może zaproponować alternatywne rozwiązanie problemu poruszonego w spektaklu. Metoda przeznaczona jest przede wszystkim dla osób pracujących z młodzieżą i  osobami wykluczonymi społecznie.

Termin zgłoszeń: 7.02 - 19.03.2017

Więcej informacji: http://fundacja.dramaway.pl/teatr-forum/203#189

Kurs Teatru ze Społecznością to łącznie 95 godzin pracy z osobami chcącymi szerzyć metodę teatru zaangażowanego wśród swoich lokalnych społeczności. Jednym z elementów kursu jest wyjazd do Supraśla, gdzie uczestnicy wspólnie z  mieszkańcami miasta tworzą spektakl.

Termin zgłoszeń: 13.02 - 26.03.2017

Więcej informacji: http://fundacja.dramaway.pl/teatr-ze-spolecznoscia/204#189

Strona rekrutacji na Kursy Teatru Codziennego na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1724523877770080/

Koordynatorem projektu jest Weronika Brączek: weronika.braczek@dramaway.pl, tel. 608 378 098

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dzień otwarty Drama Way, który odbędzie się 16.03 w  naszej siedzibie przy ulicy Chocimskiej 12/4 w Warszawie.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/103038793542089/

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną - instruktorów, animatorów, aktorów ale także wychowawców, pedagogów, nauczycieli
i trenerów pracujących z młodzieżą. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współfinansowany przez M. St. Warszawa. Partnerami kursu są: Tale Valley Community Theatre,Cardboard Citizens, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury
i Rekreacji w Supraślu.

Daty wydarzeń:

24.2.2017 - 26.3.2017

NABÓR DO IV EDYCJI BEZPŁATNYCH KURSÓW TEATRU FORUM I TEATRU ZE SPOŁECZNOŚCIĄ

NABÓR DO IV EDYCJI BEZPŁATNYCH KURSÓW TEATRU FORUM I TEATRU ZE SPOŁECZNOŚCIĄ NABÓR DO IV EDYCJI BEZPŁATNYCH KURSÓW TEATRU FORUM I TEATRU ZE SPOŁECZNOŚCIĄ

Autor wpisu: Marta Chyłek

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury
województwo: mazowieckie
Warszawa, Chocimska, 12, 4
Liczba odsłon: 1193
24.02.2017

Zobacz także:

XII edycja Szkoły Dramy Stosowanej, Warszawa

Prowadzisz warsztaty, szkolenia, lekcje? Szukasz nowych narzędzi aktywizujących uczestników twoich zajęć? Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w Szkole Dramy Stosowanej! To już dwunasta edycja 3-zjazdowego kursu podczas, którego poznasz narzędzia dramowe użyteczne do pracy edukacyjno-rozwojowej z młodzieżą i dorosłymi.

Zmysł tańca - warsztaty, Warszawa

Warsztaty taneczne skupione na roli percepcji i zmysłów (przede wszystkim wzroku i słuchu) w poszerzaniu możliwości ruchowych oraz rozwijaniu kreatywności tanecznej. Dla wszystkich - bez względu na doświadczenie i kondycję. 4-6 maja 2016 w Warszawie.  Na cały cykl i blok 2 zajęć obowiązują zapisy do 30.04 

"Poczekalnia czyli gry na czas" spektakl międzypokoleniowy, Warszawa

Uczestnicy projektu Art Generacje oraz Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zapraszają na międzypokoleniowy spektakl POCZEKALNIA - czyli gry na czas. Pokazy odbędą się 7 kwietniao godz. 16:00 i 19:00 w Domu Zabawy i Kultury (DZiK) na Mokotowie oraz 8 kwietnia o godz. 19.00 w Muzeum Warszawskiej Pragi.