Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztaty kreatywnego rozwijania pomysłów. Targowisko Wiedzy SIECI WSPARCIA.

Przyjdź na warsztaty kreowania pomysłów na nowatorskie rozwiązania dla sędziwych osób starszych i ich opiekunów. Dopracuj swój pomysł i zgłoś do konkursu (inkubator + dotacje) „Generator Innowacji. Sieci wsparcia” (www.sieciwsparcia.pl). Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zapraszają: 23 lutego (czwartek), w godz. 15:30-18:30, Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Myśliwiecka 8.

Warsztaty w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci wsparcia” to wypracowana przez Towarzystwo „ę” formuła pracy nad projektami i innowacjami społecznymi pozwalająca zainteresowanym zainspirować się, skonsultować oraz dopracować swój pomysł na nowatorskie rozwiązania, które osobom w sędziwym wieku pozwolą uczestniczyć w życiu społecznym oraz żyć lepiej, a opiekunom osób starszych dadzą wytchnienie w codziennych obowiązkach. W trakcie warsztatów każdy z uczestników będzie miał szansę skonsultować pomysł z ekspertami Towarzystwa „ę”,

Starość dotyczy nas wszystkich. Dziś szacuje się, że ponad 1,3 miliona seniorów w Polsce potrzebuje opieki. Ich rodzina i przyjaciele pomagając im pracują codziennie na 250 tysiącach etatów. Prognozy demograficzne wskazują, że za 20 lat sytuacja ta jeszcze się pogłębi: co czwarta mijana przez nas osoba na ulicy będzie miała co najmniej 65 lat. Jak będzie wyglądało życie naszych społeczności?

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Generator Innowacji. Sieci wsparcia”, w którym szukamy sprytnych rozwiązań mogących w dłuższej perspektywie poprawić jakość życia seniorów i ich opiekunów.Więcej informacji: www.sieciwsparcia.pl. Projekt
GENERATOR INNOWACJI. SIECI WSPARCIA jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Partnerem projektu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności w ramach Programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w Akcji”.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W WARSZTACIE

Dopracowanie indywidualnego pomysłu, który możesz zgłosić do udziału w programie „Generator. Innowacji. Sieci wsparcia” i wygrać wsparcie ekspertów oraz dotację (do 50 tys. zł) na testowanie pomysłu
Wsparcie eksperckie w zakresie kreacji pomysłu.
Możliwość uzyskania szczegółowych informacji o konkursie „Generator Innowacji. Sieci wsparcia”

Program:
15:00-15:30 – powitanie
15:30-17:30 – warsztat rozwijania pomysłów
17:30- 18:30 – indywidualne konsultacje z ekspertami Towarzystwa „ę”

Od godz.15:30 do 18:30 zapraszamy do pytań, konsultacji związanych z udziałem w projekcie „Generator Innowacji. Sieci wsparcia”
23 lutego (czwartek), godz. 15:00 – 18:30
Wydział Wzornictwa
Akademia Sztuk Pięknych
Ul. Myśliwiecka 8, Warszawa

Wstęp wolny
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: karolina.ordynowska@e.org.pl

Więcej informacji, regulamin konkursu: www.sieciwsparcia.pl.

Daty wydarzeń:

20.2.2017

Autor wpisu: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę
województwo: mazowieckie
00 542, Warszawa, Mokotowska 55
biuro@e.org.pl, (22) 22 43 490
www.e.org.pl

Miejsce wydarzenia
Warszawa
województwo: mazowieckie


Liczba odsłon: 1736
20.02.2017