Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Staż: Dział Promocji i Komunikacji w CSW Zamek Ujazdowski

Interesujesz się tworzeniem systemów identyfikacji i komunikacji wizualnej? Chcesz sprawdzić jak funkcjonuje Dział Promocji w instytucji kultury? Oferujemy możliwość pracy przy wprowadzaniu nowej identyfikacji wizualnej Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Termin stażu: 24 lutego do 31 marca 2017
 


CO CHCIELIBYŚMY CI POWIERZYĆ:

 • pracę przy wprowadzaniu nowej identyfikacji wizualnej Zamku Ujazdowskiego;
 • aktualizowanie treści na nowej stronie u-jazdowski.pl;
 • przenoszenie archiwalnych treści ze strony csw.art.pl na nową stronę u-jazdowski.plCZEGO OCZEKUJEMY:

 • dobrej znajomości zasad języka polskiego;
 • pracę z ogromnie doświadczonymi specjalistami ds. promocji;
 • mile widziane doświadczenie redakcyjne i korektorskie lub/i fotoedytorskie;
 • dostępności min. 3 razy w tygodniu (w przedziale między godziną 9:00, a 17:00) od lutego do końca marca.CO ZYSKASZ:

 • zdobycie wiedzy z zakresu promocji i komunikacji wizualnej;
 • pracę z ogromnie doświadczonymi specjalistami ds. promocji;
 • doświadczenie przy zmianie identyfikacji wizualnej instytucji;
 • darmowy wstęp na seanse w KINO.LAB i do galerii CSW;
 • zaliczenie praktyk studenckich lub/i zaświadczenie o odbyciu wolontariatu;
 • referencje.CO ZROBIĆ, ABY SIĘ DOSTAĆ:
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie e-mailowe na adres wolontariat@csw.art.pl z dopiskiem „PROMOCJA”. Prosimy o przesłanie informacji o sobie oraz kilku zdań na temat motywacji odbycia stażu. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

MIEJSCE:
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski stara się ewoluować jako nowy typ instytucji kultury, w której różne dziedziny sztuki współistnieją, wzajemnie na siebie oddziałują i przekraczają własne granice, by tworzyć nowe jakości i zjawiska. CSW zwraca przy tym szczególną uwagę na związki między sztuką a społeczeństwem, a także na interdyscyplinarność, interaktywność, produkcje o charakterze site-specific, różne formy współdziałania, sieciowania, koprodukcji. CSW chce rozwijać się bardziej jako przestrzeń poszukiwań artystycznych, badań, laboratoriów, warsztatów, eksperymentów, niż pozostawać miejscem tradycyjnych wystaw. www.csw.art.pl | facebook.com/cswzu
Do zgłoszenia koniecznie prosimy dodać:
Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2, przetwarzało w celach naboru moje dane osobowe, podane w formularzu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Źródło: www.csw.art.pl
Daty wydarzeń:

27.2.2017 - 31.3.2017

Autor wpisu: Anna Szary

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
województwo: mazowieckie
00-467 Warszawa, ul. Jazdów 2
csw@csw.art.pl, 22 628 12 71-3 wewn
www.csw.art.pl

Miejsce wydarzenia
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
województwo: mazowieckie
00-467 Warszawa, Jazdów 2

Liczba odsłon: 967
13.02.2017

Zobacz także:

Muminki. Rembetowsko-praskie spotkania z kuchnią i sztuką.

Ruszają zapisy na warsztaty dla dzieci Muminki. Warsztaty to spotkania rembetowsko-praskie, łączące kuchnię i literaturę. Projekt sfinansowany w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej Funduszu Animacji Kultury

OKNO

Czy mieszkańcy Ursynowa mogą sami przygotować wystawę o sobie?

O czym ona powinna być? Jak ją zrealizować? Na te pytania szuka odpowiedzi autor projektu Okno Janusz Byszewski, który realizowany jest od początku tego roku z różnymi grupami mieszkańców Ursynowa.

Czy powstanie zapis socjologiczny (portret mieszkańców małego fragmentu dużej dzielnicy) czy badanie antropologiczne tej społeczności, czy wypracowana zostanie nowa metoda pracy animacyjnej czy budowania wystawy? A może każda z tych perspektyw jest ważna? To wkrótce się okaże.

Całoroczne warsztaty teatralne

Akademia Sztuki i Kultury zaprasza na całoroczne warsztaty teatralne. W naszej pracy korzystamy z rozmaitych technik improwizacyjnych: od klasycznego impro do autorskich technik zarówno improwizacji dramatycznej jak i improwizacji emocjonalno-ruchowo-wokalnej. Ofreujemy udział w bardzo wielu zabawach i grach teatralnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Warsztaty kończą się wydaniem dwujęzycznego Certyfikatu Akademii Sztuki i Kultury.