Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Bezpłatne szkolenie: Poznaj moc TuDu. Współpracuj z wolontariuszami przez Internet

Na TuDu.org.pl – pierwszej w Polsce platformie do e-wolontariatu – zarejestrowanych jest już prawie 800 wolontariuszy. Nie pozwól im się nudzić! Weź udział w szkoleniu, podczas którego poznasz tajniki TuDu i dowiesz się, jak współpracować z wolontariuszami przez Internet. Szkolenie odbędzie się 28 lutego 2017 r. w Państwomieście przy ul. Andersa 29 w Warszawie.

OPIS SZKOLENIA

Bywają takie momenty w życiu każdej organizacji, kiedy pojawia się mnóstwo różnych zadań do wykonania i brakuje rąk do pracy. Byłoby wspaniale, gdyby część tych zadań można było delegować wolontariuszom. Ale… szukanie wolontariuszy to trudne i czasochłonne zadanie. Chyba, że… to nie organizacja będzie szukała wolontariuszy, tylko wolontariusze znajdą organizację!

Szkolenie przygotowaliśmy dla osób, które chcą dowiedzieć się, czym jest e-wolontariat, a także
w jaki sposób platforma TuDu.org.pl oraz skupiona tam społeczność e-wolontariuszy z całej Polski może pomóc ich organizacjom w wykonywaniu rozmaitych zadań przez Internet, od pisania informacji prasowych, przez wyszukiwanie pomysłów, po tworzenie ulotek. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki TuDu.org.pl, na bieżąco testując zdobytą wiedzę w praktyce.

AGENDA SZKOLENIA

09:00 Rejestracja

09:30 Wprowadzenie

10:00 E-wolontariat: teoria i inspirujące przykłady

10:30 TuDu.org.pl: wstęp

11:00 TuDu w praktyce

13:30 Lunch

14:30 TuDu w praktyce, cd.

15:30 Zakończenie

W trakcie szkolenia organizowane będą przerwy kawowe.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/KB3owZSDG25qYR7B2

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lutego 2017 r.

Na szkolenie zapraszamy 1-2 osoby z organizacji. Prosimy o zabranie laptopa/tabletu z anteną wifi (jeden komputer na parę), który będzie potrzebny do wykonywania zadań praktycznych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. W trakcie szkolenia zapraszamy na lunch.

Kontakt:
Fundacja Dobra Sieć
Tel. 22 825 70 22
m.kacprowicz@tudu.org.pl

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Wolontariat z TuDu”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Daty wydarzeń:

28.2.2017

Autor wpisu: Marzena Kacprowicz

Fundacja Dobra Sieć
województwo: mazowieckie
00-590 Warszawa, Marszałkowska 20/22 lok. 41
biuro@tudu.org.pl
www.tudu.org.pl

Miejsce wydarzenia
Warszawa
województwo: mazowieckie
Warszawa

Liczba odsłon: 559
13.02.2017

Zobacz także:

Zostań edukatorem Aflatoun - nabór do 23 września 2016 r.

Pracujesz z dziećmi i młodzieżą i chcesz dowiedzieć się, jak w atrakcyjny sposób przekazywać im wiedzę z zakresu edukacji społecznej i finansowej? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu! Nabór zgłoszeń trwa do 23 września 2016 r.

Zostań Wolontariuszem Kultury, Lublin

Do programu zapraszamy mieszkańców Lublina w wieku od 16 do 75 lat, którzy chcą rozpocząć przygodę z wolontariatem lub kontynuować ją na innym poziomie. Między 8 października 2016, a 31 sierpnia 2017 roku przygotowaliśmy cykl bezpłatnych warsztatów i praktyk, dzięki którym zyskacie wiedzę, która umożliwi sprawniejsze poruszanie się w szeroko pojmowanym sektorze kultury. Od 8 września do 30 września 2016 czekamy na Wasze zgłoszenia.

"Muzeum spotyka..." Zostań wolontariuszem w Łazienkach Królewskich!

"Muzeum spotyka..." to projekt kulturalno-społeczny zakładający wypracowanie nowego modelu wolontariatu muzealnego w oparciu o dziedzictwo kulturowe Łazienek Królewskich oraz kompetencje i zdolności wolontariuszy. Projekt polega na stworzeniu międzypokoleniowego zespołu wolontariuszy, którego członkowie – po gruntownym szkoleniu merytorycznym i metodycznym – opracują autorskie zajęcia inspirowane kulturą i sztuką XVIII wieku oraz zbiorami muzealnymi Łazienek.