Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

XV Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych

Do 31 marca czekamy na zgłoszenia grup zaintereoswanych udziałem w XV edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych.

 

Rozpoczynamy nabór do XV edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych, która realizowana będzie w dniach 11-15 września 2017r.

Przegląd teatrów ma otwartą formułę. Jego głównym celem jest integracja osób niepełnosprawnych z różnych środowisk i państw. Podczas projektu niepełnosprawni artyści mają okazję zaprezentować swój dorobek artystyczny, jak i mogą doskonalić swoje umiejętności w warsztatach artystycznych. Przegląd Teatrów Wspaniałych jest także świetną okazją do poznania regionu Kociewia i Kaszub, gdzie organizowane jest wydarzenie.

Zgłoszenia zespołów są przyjmowane do 31 marca br. Przyjmowane są zespoły sceniczne, w skład których wchodzą osoby niepełnosprawne. Zespoły mogą liczyć do 10 osób ( większe grupy wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorami ) oraz do 3 opiekunów. Prezentacje mogą trwać do 20 minut. Ze względu na międzynarodowy charakter imprezy i powstającą w związku z tym barierę językową, prezentacje sceniczne nie mogą zawierać „słowa mówionego”,  powinny bazować na grze ciałem, światłem i muzyką. W karcie zgłoszenia należy wyraźnie zaznaczyć rodzaj prezentacji np. taniec, pantomima, teatr światła itd.

Zespół tworzyć mogą wyłącznie osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności przy czym orzeczenie musi być ważne w terminie realizacji Przeglądu.

Karta zgłoszenia i regulamin w załączniku.

Wzór oświadczenia (obowiązkowego dla każdego uczestnika) do pobrania ze strony www.zpstczew.pl

 

Źródło: www.zpstczew.pl
Daty wydarzeń:

11.9.2017 - 15.9.2017

Autor wpisu: Aleksandra Beśka

Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie
województwo: pomorskie
83-110, Tczew, Grunwaldzka 1
aleksandrabeska@poczta.onet.pl, 58 531 55 50
www.zpstczew.pl

Miejsce wydarzenia
Tczew, Gołuń
województwo: pomorskie


Regulamin i zgłoszenie
Liczba odsłon: 3021
10.02.2017