Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

ABC umów w instytucjach kultury - sponsoring, konkursy i loterie

Regionalna Akademia Kadr Kultury zaprasza na drugie z cyklu szkolenie dotyczące umów w instytucjach kultury. Kolejne zaplanowane szkolenie dotyczy sponsoringu, loterii, konkursów i promocji.

Szkolenie skierowane jest do pracowników instytucji kultury odpowiedzialnych za organizację wydarzeń kulturalnych, działów promocji i marketingu, osób na stanowiskach kierowniczych, odpowiedzialnych za prawidłowe prowadzenie działalności instytucji w zakresie organizacji imprez i ich promocji.

Uczestnicy dowiedzą się:

· na co zwrócić uwagę podczas zawierania umów z fotografem, grafikiem, autorem tekstu

· czym jest sponsoring i patronat, jak zawierać umowy o współpracy, jakie są podatkowe aspekty rozliczania umów „barterowych” i „półbarterowych”

· jak można przetwarzać dane osobowe w ramach promocji (np. newslettery, konkursy na Facebooku)

· na jakie aspekty telemarketingu należy zwrócić uwagę

· czym różni się konkurs od loterii, co to jest gra miejska

· jakie są zasady promocji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube)

Termin: 23.02.2017 r., godz. 9.00-16.00, Łódzki Dom Kultury

Koszt: 150 zł/os.

Szkolenie prowadzi: Mec. Marcin Lassota - adwokat, Magister Legum (LL.M.), partner Kancelarii Adwokackiej Lassota i Partnerzy, kieruje krakowskim oddziałem Kancelarii. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowego Studium Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego w Instytucie Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2004 r. na Johannes Gutenberg Universität Mainz w Niemczech zdobył tytuł naukowy Magister Legum (LL.M.), broniąc pracy z zakresu prawa zamówień publicznych. Zrealizował ponad 150 godzin szkoleniowych dla takich podmiotów jak m.in. Muzeum Narodowe w Krakowie, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o., Biblioteka Analiz Sp. z o.o. Główne obszary pracy szkoleniowej adwokata to: prawo autorskie, prawo umów, zamówienia publiczne, aspekty prawne działalności wydawniczej, zasady przetwarzania danych osobowych, organizacja konkursów i gier hazardowych (np. loterii promocyjnych). Prowadzi również warsztaty z pisania umów dla instytucji kultury.

Karta zgłoszenia, regulamin oraz dokładny opis szkolenia znajduje się na stronie http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx

Osoba do kontaktu: Natalia Korzeniowska tel. 797-326-219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl oraz Malwina Paroń tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl.

Źródło: http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx
Daty wydarzeń:

23.2.2017

Autor wpisu: Malwina Paroń

Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
90-113, Łóź, ul. Traugutta 18
ldk@ldk.lodz.pl
www.ldk.lodz.pl

Miejsce wydarzenia
Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
, Traugutta 18

Liczba odsłon: 570
08.02.2017

Zobacz także:

TRudne tematy. Cykl warsztatów dla nauczyciel w TR Warszawa

Fundacja Generacja TR Warszawa zaprasza nauczycieli i pedagogów z warszawskich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach pedagogiczno-teatralnych "TRudne tematy. Cykl warsztatów dla nauczyciel".

 

Intensywne Warsztaty Teatru Chorea

Zapraszamy na Intensywne Warsztaty Teatru CHOREA "CIAŁO / RUCH / GŁOS - AKTOR WIELOWYMIAROWY" 14-17 lipca 2017, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi.

Szkolenia dla młodych menedżerów kultury

1 maja ruszyła rekrutacja do drugiej edycji Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą. Projekt adresowany jest do młodych menedżerów kultury pracujących w instytucjach publicznych i prywatnych oraz w organizacjach pozarządowych w krajach Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz aplikacyjny dostępny na stronie: www.vacum.eu. Termin składania aplikacji upływa 15 czerwca 2017. Udział bezpłatny.