Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kontrola zarządcza w instytucjach kultury, cz. I i II

Regionalna Akademia Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury zaprasza na szkolenie organizowane w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie pn. Kontrola zarządcza w instytucjach kultury, cz. I i II.

Szkolenie ma na celu nabycie przez uczestników umiejętności wprowadzania i stosowania w praktyce standardów kontroli zarządczej. Uczestnicy zapoznają się z praktycznymi aspektami kontroli zarządczej rozumianej jako narzędzie do sprawnego zarządzania instytucją kultury. Kontrola zarządcza jako niezbędny środek do zapewnienia realizacji strategicznych celów instytucji kultury.

Termin: 16-17.02.2017 r., godz. 10.00-16.00, Muzeum Regionalne w Bełchatowie

Koszt: 150 zł/os.

Szkolenie prowadzi: Bożena Pawlikowska - trener, wykładowca, a przede wszystkim praktyk. Prowadzi szkolenia dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, Narodowego Centrum Kultury, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz wielu firm i instytucji. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych, menadżerskich oraz związanych z kontrolą zarządczą. Absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania MŚP oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Karta zgłoszenia, regulamin oraz dokładny opis szkolenia znajduje się na stronie http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx

Osoba do kontaktu: Natalia Korzeniowska tel. 797-326-219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl oraz Malwina Paroń tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl.

Źródło: http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx
Daty wydarzeń:

16.2.2017 - 17.2.2017

Autor wpisu: Malwina Paroń

Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
90-113, Łóź, ul. Traugutta 18
ldk@ldk.lodz.pl
www.ldk.lodz.pl

Miejsce wydarzenia
Muzeum Regionalne w Bełchatowie
województwo: łódzkie
97-400 Bełchatów, Rodziny Hellwigów 11

Liczba odsłon: 679
08.02.2017

Zobacz także:

TRudne tematy. Cykl warsztatów dla nauczyciel w TR Warszawa

Fundacja Generacja TR Warszawa zaprasza nauczycieli i pedagogów z warszawskich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach pedagogiczno-teatralnych "TRudne tematy. Cykl warsztatów dla nauczyciel".

 

Intensywne Warsztaty Teatru Chorea

Zapraszamy na Intensywne Warsztaty Teatru CHOREA "CIAŁO / RUCH / GŁOS - AKTOR WIELOWYMIAROWY" 14-17 lipca 2017, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi.

Szkolenia dla młodych menedżerów kultury

1 maja ruszyła rekrutacja do drugiej edycji Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą. Projekt adresowany jest do młodych menedżerów kultury pracujących w instytucjach publicznych i prywatnych oraz w organizacjach pozarządowych w krajach Grupy Wyszehradzkiej i Partnerstwa Wschodniego. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz aplikacyjny dostępny na stronie: www.vacum.eu. Termin składania aplikacji upływa 15 czerwca 2017. Udział bezpłatny.