Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Facebook - skuteczny fanpage, komunikacja i angażowaie fanów

Regionalna Akademia Kadr Kultury zaprasza na szkolenie dotyczące zasad prowadzenia fanpage na Facebooku. Spotkanie odbędzie się 15 lutego 2017 r. w godz. 10.00-16.00 w Łódzkim Domu Kultury.

W dniu15 lutego 2017 r. w Łódzkim Domu Kultrury odbędzie się szkolenie pn. Facebook - skuteczny fanpage, komunikacja i angażowanie fanów.

Szkolenie ma za zadanie przedstawić metody budowania społeczności, jej angażowania oraz docierania do odbiorców za pomocą płanej reklamy. Uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie prowadzić fanpage na Facebooku, aby wykorzystać jego wyjątkowy potencjał budowania relacji, jak dyskutować ze społecznością i angażować ją w dialog oraz zwiększać zasięg postów i powiększać społeczność.

Termin i miejsce: 15 luty 2017 r., Łódzki Dom Kultury

Koszt: 150 zł/os.

Szkolenie poprowadzi: Artur Jabłoński - zajmuje się szeroko pojętą komunikacją marketingową. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. Autor jednego z najpoczytniejszych blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Regularnie publikuje również w magazynach branżowych takich jak „Brief” czy Marketing w praktyce”. Wykładowca UMK w Toruniu, studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni, Politechniki Białostockiej, WSB w Toruniu, WSB w Bydgoszczy i WSB w Gdańsku. Prelegent i uczestnik paneli na konferencjach w całej Polsce.

Karta zgłoszenia, regulamin oraz dokładny opis szkolenia znajduje się na stronie http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx

Osoba do kontaktu: Natalia Korzeniowska tel. 797-326-219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl oraz Malwina Paroń tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl.

Źródło:
Daty wydarzeń:

15.2.2017

Autor wpisu: Malwina Paroń

Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
90-113, Łóź, ul. Traugutta 18
ldk@ldk.lodz.pl
www.ldk.lodz.pl

Miejsce wydarzenia
Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie


Liczba odsłon: 185
06.02.2017

Zobacz także:

Jak wypromować wydarzenie kulturalne w internecie? Łódź

Regionalna Akademia Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury zaprasza pracowników, przedstawicieli kultury, organizacji pozarządowych, osóby zainteresowane kulturą na szkolenie pt.: Jak wypromować wydarzenie kulturalne w internecie? Szkolenie odbędzie się 9 czerwca 2016r. w godz. 10:00-16:00 w Łódzkim Domu Kultury.

 

Szkolenie - prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej przez instytucje kultury, Łódź

W ramach Łódzkiego Domu Kultury Regionalna Akademia Kadr Kultury zaprasza przedstawicieli kultury, organizacji pozarządowych, osób zainteresowanych kulturą na szkolenie poświęcone prowadzeniu Biuletynu Informacji Publicznej przez instytucje kultury - prawo i praktyka. Szkolenie odbędzie się 13 maja 2016r.

Asertywność - moda na odmawianie czy ludzi szanowanie? Łódź

Regionalna Akademia Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury zaprasza pracowników, przedstawicieli kultury, organizacji pozarządowych, osóby zainteresowane kulturą na szkolenie pt.: Asertywność - moda na odmowanie czy ludzi szanowanie? Szkolenie odbędzie się 30-31 maja 2016r. w godz. 9:00-16:00 w Łódzkim Domu Kultury.