Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Spotkania informacyjno-integracyjne w województwie pomorskim

„Sieć Kultury” zaprasza na spotkania informacyjno-sieciujące, które odbędą się w pierwszej połowie lutego w Wejherowie, Pruszczu Gdańskim, Chojnicach, Gdańsku i Ustce.

Spotkania będą poświęcone prezentacji założeń programu „Sieć kultury. Edukacja kulturowa w województwie pomorskim” oraz omówieniu zasad udziału w konkursie „Sieć Kultury 2017”. Zapraszamy zwłaszcza: nauczycieli, edukatorów, animatorów kultury, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów itp. Mile widziane będą osoby, które zajmują się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych lub organizacjach pozarządowych.

Poniżej terminy i miejsca spotkań:

4 lutego 2017, godz. 12:00, Miejsce spotkania: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, ul. Sobieskiego 279. Spotkanie poprowadzi Zofia Lisiecka prezeska Fundacji Edukacyjnej ODiTK. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów: wejherowskiego, lęborskiego, puckiego.
 

8 lutego 2017, godz. 15:30, Miejsce spotkania: Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6. Spotkanie poprowadzi Piotr Zubowicz z Centrum Edukacji Nauczycieli. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów gdańskiego i nowodworskiego.
 

8 lutego 2017, godz. 15:00, Miejsce spotkania: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30A. Spotkanie poprowadzi Monika Bąkowska-Łajming z Nadbałtyckiego Centrum Kultury. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów człuchowskiego i chojnickiego.
 

10 lutego 2017, godz. 16:00, Miejsce spotkania: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk (Sala kolumnowa, wejście do części biurowej przez otwarty dziedziniec). Spotkanie poprowadzi Anna Ratkiewicz-Syrek z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Zapraszamy zainteresowanych z powiatu gdańskiego.
 

13 lutego 2017, godz. 11:00, Miejsce spotkania: Centrum Aktywności Twórczej w Ustce (mała sala na I piętrze), ul. Gen. Zaruskiego 1A.Spotkanie poprowadzi Joanna Żuraw z Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej. Zapraszamy zainteresowanych z powiatu słupskiego.

Więcej informacji na stronie: www.sieckultury.pl

 

 

Daty wydarzeń:

4.2.2017 - 13.2.2017

Autor wpisu: Agata Andrasiak

Instytut Kultury Miejskiej
województwo: pomorskie
80-830 Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40

Miejsce wydarzenia
Wejherowo, Pruszcz Gdański, Chojnice, Ustka
województwo: pomorskie


Liczba odsłon: 540
26.01.2017

Zobacz także:

Konkurs „Sieć Kultury 2017” na działania z zakresu edukacji kulturowej w województwie pomorskim

„Sieć Kultury” ogłasza II edycję konkursu na najlepsze projekty edukacyjno-kulturowe w województwie pomorskim w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura”. Wydarzenie skierowane jest do osób, które zajmują się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych, w instytucjach czy organizacjach pozarządowych, w szczególności do nauczycieli, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów, edukatorów i animatorów kultury, którzy pragną przystąpić do Konkursu “Sieć kultury 2017”.

Spotkanie-Budowanie projektów edukacji kulturalnej w ramach programu Sieć kultury

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza nauczycieli, animatorów i edukatorów aktywnie działających w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatne, dwudniowe spotkanie wykładowo-warsztatowe w dniach 29 - 30 sierpnia 2016 roku w Gdańsku. Wydarzenie odbywa się w ramach trzyletniego programu "Sieć kultury"dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między nauczycielami, edukatorami i animatorami kultury.

Uwaga rusza Konkurs „SIEĆ KULTURY 2016” na działania z zakresu edukacji kulturowej!

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza nauczycieli, animatorów i edukatorów aktywnie dziłających w obszarze edukacji kulturowej do udziału w Konkursie "SIEĆ KULTURY 2016" realizowanego w ramach programu "Sieć kultury. Edukacja kulturowa w województwie pomorskim". Nabór do 6 września 2016 roku.