Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Spotkania informacyjno-integracyjne w województwie pomorskim

„Sieć Kultury” zaprasza na spotkania informacyjno-sieciujące, które odbędą się w pierwszej połowie lutego w Wejherowie, Pruszczu Gdańskim, Chojnicach, Gdańsku i Ustce.

Spotkania będą poświęcone prezentacji założeń programu „Sieć kultury. Edukacja kulturowa w województwie pomorskim” oraz omówieniu zasad udziału w konkursie „Sieć Kultury 2017”. Zapraszamy zwłaszcza: nauczycieli, edukatorów, animatorów kultury, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów itp. Mile widziane będą osoby, które zajmują się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych lub organizacjach pozarządowych.

Poniżej terminy i miejsca spotkań:

4 lutego 2017, godz. 12:00, Miejsce spotkania: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, ul. Sobieskiego 279. Spotkanie poprowadzi Zofia Lisiecka prezeska Fundacji Edukacyjnej ODiTK. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów: wejherowskiego, lęborskiego, puckiego.
 

8 lutego 2017, godz. 15:30, Miejsce spotkania: Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6. Spotkanie poprowadzi Piotr Zubowicz z Centrum Edukacji Nauczycieli. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów gdańskiego i nowodworskiego.
 

8 lutego 2017, godz. 15:00, Miejsce spotkania: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30A. Spotkanie poprowadzi Monika Bąkowska-Łajming z Nadbałtyckiego Centrum Kultury. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów człuchowskiego i chojnickiego.
 

10 lutego 2017, godz. 16:00, Miejsce spotkania: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk (Sala kolumnowa, wejście do części biurowej przez otwarty dziedziniec). Spotkanie poprowadzi Anna Ratkiewicz-Syrek z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Zapraszamy zainteresowanych z powiatu gdańskiego.
 

13 lutego 2017, godz. 11:00, Miejsce spotkania: Centrum Aktywności Twórczej w Ustce (mała sala na I piętrze), ul. Gen. Zaruskiego 1A.Spotkanie poprowadzi Joanna Żuraw z Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej. Zapraszamy zainteresowanych z powiatu słupskiego.

Więcej informacji na stronie: www.sieckultury.pl

 

 

Daty wydarzeń:

4.2.2017 - 13.2.2017

Autor wpisu: Agata Andrasiak

Instytut Kultury Miejskiej
województwo: pomorskie
80-830 Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40

Miejsce wydarzenia
Wejherowo, Pruszcz Gdański, Chojnice, Ustka
województwo: pomorskie


Liczba odsłon: 860
26.01.2017

Zobacz także:

Rusza nabór dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów "animacja+woda"

Przed nami już siódma edycja najbardziej inspirującej konferencji w Polsce – uruchamiamy nabór dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów! Tym razem spotkamy się w Gdyni w dniach 19-20 października, dzięki współpracy Narodowego Centrum Kultury, Miasta Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Emigracji w Gdyni, Gdyńskiego Centrum Filmowego i Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Tematem, z którego będziemy czerpać, jest kulturotwórcza rola wody i terenów nadwodnych. Swoje projekty można zgłaszać do 30 czerwca.
 

40. Bydgoskie Impresje Muzyczne - Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży

Bydgoskie Impresje Muzyczne to międzynarodowy festiwal organizowany przez Pałac Młodzieży i Stowarzyszenie Przyjaciół Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy PAŁAC od 1977 roku, adresowany do młodzieżowych zespołów muzycznych z różnych kategorii: chóry, orkiestry, zespoły folklorystyczne, muzyki dawnej, klasyczne, rockowe, jazzowe.

Poznaj ofertę szkoleniową Kadry Kultury

Jeśli szukasz informacji o wszystkich szkoleniach, warsztatach, webinariach i programach profesjonalizacyjnych (Ogólnopolska Giełda Projektów, Staże w instytucjach kultury, Wolontariat w kulturze, Pracuj w kulturze) organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, wejdź na stronę Kadry Kultury! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!