Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Spotkania informacyjno-integracyjne w województwie pomorskim

„Sieć Kultury” zaprasza na spotkania informacyjno-sieciujące, które odbędą się w pierwszej połowie lutego w Wejherowie, Pruszczu Gdańskim, Chojnicach, Gdańsku i Ustce.

Spotkania będą poświęcone prezentacji założeń programu „Sieć kultury. Edukacja kulturowa w województwie pomorskim” oraz omówieniu zasad udziału w konkursie „Sieć Kultury 2017”. Zapraszamy zwłaszcza: nauczycieli, edukatorów, animatorów kultury, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów itp. Mile widziane będą osoby, które zajmują się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych lub organizacjach pozarządowych.

Poniżej terminy i miejsca spotkań:

4 lutego 2017, godz. 12:00, Miejsce spotkania: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie, ul. Sobieskiego 279. Spotkanie poprowadzi Zofia Lisiecka prezeska Fundacji Edukacyjnej ODiTK. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów: wejherowskiego, lęborskiego, puckiego.
 

8 lutego 2017, godz. 15:30, Miejsce spotkania: Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6. Spotkanie poprowadzi Piotr Zubowicz z Centrum Edukacji Nauczycieli. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów gdańskiego i nowodworskiego.
 

8 lutego 2017, godz. 15:00, Miejsce spotkania: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, ul. Piłsudskiego 30A. Spotkanie poprowadzi Monika Bąkowska-Łajming z Nadbałtyckiego Centrum Kultury. Zapraszamy zainteresowanych z powiatów człuchowskiego i chojnickiego.
 

10 lutego 2017, godz. 16:00, Miejsce spotkania: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk (Sala kolumnowa, wejście do części biurowej przez otwarty dziedziniec). Spotkanie poprowadzi Anna Ratkiewicz-Syrek z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Zapraszamy zainteresowanych z powiatu gdańskiego.
 

13 lutego 2017, godz. 11:00, Miejsce spotkania: Centrum Aktywności Twórczej w Ustce (mała sala na I piętrze), ul. Gen. Zaruskiego 1A.Spotkanie poprowadzi Joanna Żuraw z Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej. Zapraszamy zainteresowanych z powiatu słupskiego.

Więcej informacji na stronie: www.sieckultury.pl

 

 

Daty wydarzeń:

4.2.2017 - 13.2.2017

Autor wpisu: Agata Andrasiak

Instytut Kultury Miejskiej
województwo: pomorskie
80-830 Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40

Miejsce wydarzenia
Wejherowo, Pruszcz Gdański, Chojnice, Ustka
województwo: pomorskie


Liczba odsłon: 817
26.01.2017

Zobacz także:

Galeria Rusz po raz kolejny wyruszyła w Polskę! – wystawa "Nasze dziedzictwo”.

Pierwszego maja rozpoczęła się oryginalna wystawa prac artystycznych Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego pn. „Nasze dziedzictwo”. Pierwsze prace można już oglądać przy głównych drogach kraju, kolejne zobaczymy w Krakowie.

Rusza nabór dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów "animacja+woda"

Przed nami już siódma edycja najbardziej inspirującej konferencji w Polsce – uruchamiamy nabór dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów! Tym razem spotkamy się w Gdyni w dniach 19-20 października, dzięki współpracy Narodowego Centrum Kultury, Miasta Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Emigracji w Gdyni, Gdyńskiego Centrum Filmowego i Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Tematem, z którego będziemy czerpać, jest kulturotwórcza rola wody i terenów nadwodnych. Swoje projekty można zgłaszać do 30 czerwca.
 

Historie prawdziwe i mniej prawdziwie osadzonych kobiet z gdańskiego Aresztu Śledczego

Scenariusz pod tytułem „Bajki księżniczek” jest wynikiem warsztatów teatralnych, skierowanych do osadzonych kobiet w Areszcie Śledczym w Gdańsku. Koncepcja tekstu narodziła się ze współpracy z osadzonymi, na bazie ich życiowych doświadczeń i przemyśleń, które zostały spisane i opracowane dramaturgicznie przez Sandrę Szwarc.