Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

ABC umów w instytucjach kultury - aspekty prawa autorskiego

Regionalna Akademia Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury zaprasza na szkolenie dotyczące umów sporządzanych w instytucjach kultury - aspekty prawa autorskiego. Szkolenie odbędzie się 27.01.2017r. w Łódzkim Domu Kultury.

W dniu 27 stycznia 2017 r. w Łódzkim Domu Kultrury odbędzie się szkolenie pn. ABC umów w instytucjach kultury - asprkty prawa autorskiego.

Szkolenie jest pierwszym z cyklu pn. „ABC umów w instytucjach kultury” szkoleniem, które będzie okazją do zdobycia i uporządkowania wiedzy w zakresie przygotowywania i negocjowania umów, prawa autorskiego, udzielania zamówień publicznych, rozliczania pozyskanych środków, działalności promocyjnej, informacyjnej czy reklamowej. Szkolenia udzielą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz pozwolą uniknąć typowych błędów.

Szkolenie skierowane jest do pracowników instytucji kultury odpowiedzialnych za organizację wydarzeń kulturalnych, działów promocji i marketingu, działów księgowości i rozliczeń, osób na stanowiskach kierowniczych, odpowiedzialnych za prawidłowe prowadzenie działalności instytucji w zakresie przechowywania i udostępniania zbiorów.

Termin i miejsce: 27 stycznia 2017 r., Łódzki Dom Kultury

Koszt: 150 zł/os.

Szkolenie poprowadzi: Marcin Lassota - adwokat, specjalizuje się w prawie autorskim i prawie zamówień publicznych. Kieruje oddziałem w Krakowie Kancelarii Adwokackiej LASSota i PARTNERZY.

Karta zgłoszenia, regulamin oraz dokładny opis szkolenia znajduje się na stronie http://regionkultury.pl/dla-uczestnikow2.aspx

Osoba do kontaktu: Natalia Korzeniowska tel. 797-326-219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl oraz Malwina Paroń tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl.

Źródło: Łódzki Dom Kultury
Daty wydarzeń:

27.1.2017

Autor wpisu: Malwina Paroń

Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
90-113, Łóź, ul. Traugutta 18
ldk@ldk.lodz.pl
www.ldk.lodz.pl

Miejsce wydarzenia
Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie


Liczba odsłon: 886
11.01.2017