Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Rusza rejestracja na Ogólnopolską Giełdę Projektów 2016

Serdecznie zapraszamy na VI Ogólnopolską Giełdę Projektów 2016, która odbędzie się pod hasłem "animacja + generacje" w dniach 12-13 grudnia 2016 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie! Rejestracja uczestników trwa od 14 do 28 listopada 2016 roku. 

 

Ogólnopolska Giełda Projektów to organizowane przez Narodowe Centrum Kultury coroczne spotkanie wszystkich animatorów kultury i edukatorów. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2016 roku w Centrum Spotkania Kultury w Lublinie przy Placu Teatralnym 1 dzięki współpracy z Urzędem Miasta Lublin, Warsztatami Kultury oraz Centrum Spotkania Kultur. Tegoroczne hasło przewodnie to "animacja + generacje".

Giełda to wyjątkowa okazja do spotkania animatorów kultury i edukatorów z całej Polski, wymiany doświadczeń i podnoszenia swoich kompetencji. Tym razem wydarzenie otworzy wykład i spotkanie z Alanem Hattonem-Yeo pt. "Perspektywa międzypokoleniowa w Europie: dlaczego jest dziś tak ważna?" organizowane w ramach cyklu "Kultura/Demokracja" we współpracy z Instytutem Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Nowym Teatrem w Warszawie. Później poznamy 20 projektów międzypokoleniowych z całej Polski. Drugiego dnia można będzie wziąć udział w licznych warsztatach i konsultacjach z ekspertami. Kolejną nowością w programie wydarzenia jest sesja plakatowa, na której poznamy pozostałe projekty animacyjne zgłoszone w tym roku do naboru. Nie zabraknie również kulturalnych wydarzeń towarzyszących! Cały program wydarzenia publikujemy na Platformie Kultury. 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Rejestracja trwa od 14 do 28 listopada 2016 roku. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo do 2 grudnia 2016 roku na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy.

 

PRZEJDŹ DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGOInformujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo zachęcamy do wybrania jednej osoby, która będzie reprezentowała instytucję/organizację podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W związku z ogromnym zainteresowaniem liczba bezpłatnych miejsc noclegowych została już wyczerpana. Zachęcamy do dokonania samodzielnej rezerwacji.

W razie pytań i wątpliwości dotyczących rejestracji na wydarzenie prosimy o kontakt pod adresem: rejestracja@nck.pl.

Pytania dotyczące bazy hotelowej prosimy kierować do Anny Walkowskiej, tel. 81 5330818 (sekretariat Warsztatów Kultury), e-mail: a.walkowska@warsztatykultury.pl

Pytania dotyczące programu wydarzenia prosimy kierować do Ireny Madej, imadej@nck.pl, 22 210 01 94 oraz Ewy Zbroi, ezbroja@nck.pl, 22 210 01 61.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

14.11.2016 - 28.11.2016

NARODOWE CENTRUM KULTURY, URZĄD MIASTA LUBLIN, WARSZTATY KULTURY, CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
Lublin, Plac Teatralny 1
rejestracja@nck.pl

Miejsce wydarzenia
Centrum Spotkania Kultur w LublinieLiczba odsłon: 2613
28.11.2016