Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

1. Co decyduje o skuteczności działań międzypokoleniowych? (Alan Hatton-Yeo)

Alan Hatton-Yeo – brytyjski pedagog, ekspert programów międzypokoleniowych. Za pracę nad łączeniem generacji, badania naukowe i budowanie lepszych społeczności został uhonorowany Najwyższym Orderem Imperium Brytyjskiego. Od 1998 roku jest szefem Fundacji Beth Johnson – jednej z pierwszych organizacji pozarządowych, która zajmuje się odpowiadaniem na problemy i potrzeby wynikające ze zmieniającej się demografii. Jest członkiem zarządu International Consortium for Intergenerational Programmes, doradcą strategicznym Welsh Assembly Government) i naukowcem na Uniwersytecie w Keele. Współpracuje też z Centrum Badań Międzypokoleniowych na Uniwersytecie w Pittsburghu (USA) i współredaguje pismo naukowe „Journal od Intergenerational Relations."

 

Co decyduje o skuteczności działań międzypokoleniowych?

Podczas warsztatu przedstawiony zostanie model dobrych praktyk wypracowany w projektach realizowanych w różnych krajach europejskich. Ogromne doświadczenie prowadzącego posłuży do zbudowania i przećwiczenia z uczestnikami uporządkowanej, opartej na przesłankach jakościowych metody skutecznego realizowania działań międzypokoleniowych. 

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

Alan Hatton-Yeo poprowadzi również wykład połączony z dyskusją oraz stolik ekspercki.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Kultura / Demokracja współorganizowanego przez Narodowe Centrum Kultury, Instytut Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Nowy Teatr.

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

13.12.2016 godz. 14:00 - 17:00

Narodowe Centrum Kultury, Instytut Kultury Polskiej UW
Lublin, PLac Teatralny 1
imadej@nck.pl, ezbroja@nck.pl, 22 210 01 64, 22 210 0161
Liczba odsłon: 973
08.10.2016