Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Spotkanie Praktyków Inkubacji

Zapraszamy na spotkanie dla instytucji, organizacji, koordynatorów programów inkubacyjnych i osób, które wspierają innych w tworzeniu i realizacji przedsięwzięć społeczno-kulturalnych. 24 listopada godz.11:30 – 16:00 Warszawa,Towarzystwo „ę”, ul.Mokotowska 55

Jedną z rekomendacji niedawnego Kongresu Kultury jest sieciowanie środowiska wspierającego innowacje w kulturze. Chcemy wyjść naprzeciw tej rekomendacji i naszym spotkaniem zainicjować proces sieciowania i wymiany wśród kulturalnych i artystycznych inkubatorów.

Od 2002 roku przeprowadziliśmy przez proces „od pomysłu do realizacji” ponad 1000 innowatorów społecznych, twórców i animatorów działających w organizacjach pozarządowych, oddolnych grupach, instytucjach kultury, niezależnych galeriach, wiejskich świetlicach albo zupełnie na własną rękę. Wiemy, że często oni sami mają najlepsze pomysły na to, co trzeba zrobić w ich okolicy, żeby ludziom żyło się lepiej. Chcemy tworzyć im dobre warunki do rozwoju ich inicjatyw i pomysłów.

Zebraliśmy doświadczenia, wypracowaliśmy autorski model inkubowania projektów, dzielimy się pomysłami na to jak na co dzień pracować metodą inkubatora pomysłów.

Teraz chcemy spotkać innych. którzy działają w tym samym obszarze, mają swoje metody i modele. Chcemy wymienić się refleksjami i praktycznymi narzędziami.

Jeżeli wspierasz innych w tworzeniu i realizacji własnych przedsięwzięć społeczno-kulturalnych weź udział w Spotkaniu Praktyków Inkubacji.

Przedstaw się i napisz krótko o swoich doświadczeniach w inkubacji projektów, oczekiwaniach wobec spotkania oraz czym możesz podzielić się z innymi.

Zgłoszenie wyślij do 18 listopada na adres: laboratorium@e.org.pl
Liczba miejsc ograniczona.

Po seminarium zapraszamy na otwarte konsultacje projektów Laboratorium Pomysłów “ę”, w trakcie których możesz przedyskutować swoje pomysły na działania z doświadczonymi animatorami kultury i praktykami z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę”. Nasi animatorzy będą do Waszej dyspozycji w godzinach 17-19. zapisy: laboratorium@e.org.pl. W tytule maila prosimy podać “konsultacje pomysłów”
Seminarium oraz konsultacje pomysłów odbywają się w ramach programu “Laboratorium Pomysłów” finansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Daty wydarzeń:

8.11.2016

Autor wpisu: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę
00 542, Warszawa, Mokotowska 55
biuro@e.org.pl, (22) 22 43 490
www.e.org.pl
Liczba odsłon: 473
08.11.2016