Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

"Art Generacje" w filmie

Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way serdecznie zaprasza na trzy premierowe pokazy filmu dokumentującego realizację III edycji międzypokoleniowego projektu Art Generacje.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qsXE41c_Lbk

Miejsca i daty pokazów:
- wtorek, 8 listopada, godz. 19.00 - WARSZAWA, Teatr Ochoty, ul. Reja 9
- niedziela, 13 listopada, godz. 17.00 - PILZNO, Dom Kultury, ul. Węgierska 30
- poniedziałek, 14 listopada, godz. 11.00 - DĘBICA, Dom Kultury i Kino "Kosmos", ul. Lisa 3

Premierowe pokazy filmu to ostatnie wydarzenia w ramach projektu, realizowanego równolegle w trzech miejscach: w Warszawie, w gminie Pilzno i w Dębicy (woj. podkarpackie).
Po pokazie dokumentu zapraszamy na spotkanie z uczestnikami projektu – twórcami Art Generacyjnych wydarzeń i jednocześnie bohaterami filmu.

O wyjątkowości projektu stanowili jego Uczestnicy: Młodzież (15-35) i Dojrzała Młodzież (55+), którzy poprzez spotkania i międzypokoleniową wymianę poruszali zagadnienia związane z czasem: przemijanie, wspomnienia oraz relacje pomiędzy przeszłością a przyszłością.

Działania każdej z grup podzielone były na dwa etapy. Podczas warsztatów w I etapie Uczestnicy dzielili się swoim doświadczeniem życiowym, poddając pod refleksję temat czasu. W II etapie grupy przygotowywały spektakle poprzez improwizacje na tematy związane z osobistym doświadczaniem czasu. Te działania zaowocowały organizacją Międzypokoleniowych Wystaw Portretów i Opowieści oraz pokazami trzech spektakli w Dębicy, Pilźnie i w Warszawie.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/954250054681335/

Projekt Art Generacje dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego a działania w Warszawie w 2016 r. współfinansowane były przez m.st. Warszawę.

Patroni medialni pokazu warszawskiego: www.seniorzy24.pl, www.zaczyn.org, www.slowoseniora.pl

Wstęp wolny.

Daty wydarzeń:

8.11.2016 - 14.11.2016

Autor wpisu: Adam Gąsecki

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury
województwo: mazowieckie
00-791 Warszawa, ul.Chocimska 12 m. 4
biuro@dramaway.pl
www.fundacja.dramaway.pl

Miejsce wydarzenia
8.XI - Warszawa, 13.XI - Pilzno, 14.XI - DębicaLiczba odsłon: 568
07.11.2016