Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Stacje Kultury ruszają w całym województwie lubelskim!

Już po raz piąty organizowany jest plebiscyt dla szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem projekt został rozszerzony na całe województwo lubelskie. Kto w tym roku zdobędzie statuetkę “Stacji Kultury”?

Stacje Kultury to specjalne wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych, które w sposób szczególny zaangażowały się w życie kulturalne województwa i działania na rzecz edukacji kulturalnej młodzieży. Celem konkursu jest wyróżnienie i pomoc w wypromowaniu szkół, które są miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierają rozwój artystyczny swoich uczniów, tworzą klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączają się w życie kulturalne.
 
Każdy może zgłosić swoją szkołę i powalczyć o nominację!
 
Spośród wszystkich zgłoszonych szkół jury wybierze 12 szkół, które zostaną nomino­wane do tytułu Stacje Kultury 2016. Podczas gali, która odbędzie się 8 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla laureatów plebiscytu.
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 9 listopada 2016 roku pod adresem http://bit.ly/2eKEvzV
Szczegółowe informacje można znaleźć w załączniku oraz na stronie www.stacjekultury.teatrikon.pl tam również znajduje się regulamin plebiscytu.
 
Dołącz do wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco! Stacje Kultury 2016! Kto będzie Stacją w tym roku?
Stacje Kultury ruszają w całym województwie lubelskim!
Autor zdjęć: Przemysław Bator

Stacje Kultury ruszają w całym województwie lubelskim! Stacje Kultury ruszają w całym województwie lubelskim! Stacje Kultury ruszają w całym województwie lubelskim!

Autor wpisu: Aleksandra Skorżyńska

Teatrikon
województwo: lubelskie

pr@teatrikon.pl
www.teatrikon.pl
Informacje
Liczba odsłon: 761
02.11.2016