Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

KIK czyli Krakowski Inkubator Kultury III zakończony!

Zakończyliśmy realizację dwuletniego projektu KIK czyli Krakowski Inkubator Kultury III. To długofalowy projekt skierowany do osób i młodych organizacji z województwa małopolskiego, które chciały zrealizować swoje pomysły artystycznospołeczne w najbliższym otoczeniu (np. spektakl teatralny, warsztaty artystyczne, spotkania, happening, akcję, performance). 

Cel
KIK stwarzał przestrzeń, w której początkujący animatorzy kultury mogli rozwijać i realizować swoje pierwsze projekty. Najlepsze, wybrane pomysły dostały wsparcie merytoryczne i finansowe oraz pomoc indywidualnego animatora. Zakończona edycja zadania skierowana była do początkujących animatorów kultury oraz młodych organizacji działających w obszarze kultury z powiatu krakowskiego, którzy zrealizują zaplanowane działania.

Efekty

Wybraliśmy projekty, które otrzymały dofinansowanie w ramach zadania, oto niektóre z nich :

  • Czytamy razem z dziećmi – spotykania z twórcami książki

https://web.facebook.com/debiutPoetycki/

  • Moje Miejsce – mieszkam, dbam, tworzę

https://web.facebook.com/Moje-Miejsce-mieszkam-dbam-zmieniam-1661363274112677/?_rdr

  • Śladami legend

https://web.facebook.com/%C5%9Aladami-legend-1726205304280526/?ref=hl&_rdr


Partnerzy i patroni medialni projektu

  • Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"
  • Platforma Kultury portal Narodowego Centrum Kultury
  • Dziennik Polski
  • Radio RMF Classic
  • Magazyn studencki MANKO
  • Młodzieżowy Dom Kultury

 

Finansowanie
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Źródło: wyspart.pl
Daty wydarzeń:

6.1.2016 godz. 1:00 - 11.1.2016 godz. 1:00

Autor wpisu: Magdalena Zarychta

Fundacja WyspArt
województwo: małopolskie
Kraków, Garbarska 24
fundacja@wyspart.pl, 696 861 678
www.wyspart.pl
Liczba odsłon: 427
28.10.2016

Zobacz także:

Projekt ”Życzenia” Muzeum Etnograficznego w Krakowie - nabór badaczek i badaczy

Muzeum Etnograficzne w Krakowie rozpoczyna realizację projektu badawczego dotyczącego praktyk kulturowych związanych z życzeniami. Zaintrygowani współczesnymi wcieleniami dawnych zwyczajów, chcemy wziąć pod lupę konteksty życzeń i odsłonić kryjącą się za nimi tkankę kultury. I nie są to tylko nasze pobożne życzenia...

Poznaj ofertę szkoleniową Kadry Kultury

Jeśli szukasz informacji o wszystkich szkoleniach, warsztatach, webinariach i programach profesjonalizacyjnych (Ogólnopolska Giełda Projektów, Staże w instytucjach kultury, Wolontariat w kulturze, Pracuj w kulturze) organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, wejdź na stronę Kadry Kultury! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!

Piknik rodzinny "Na tropie sztuki"

Uczestnicy projektu artystycznego #natropiesztuki Małopolskiego Instytutu Teatralnego wraz z partnerami projektu: Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Białym Kościele, Szkołą Podstawową w Białym Kościele, Stowarzyszeniem Miłośników Doliny Prądnika „Nasza Dolina” serdecznie zapraszają małych i dużych mieszkańców Gminy Wielka Wieś i okolic na rodzinny piknik ze sztuką, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 lipca o godz 12:00 w ogrodzie przy Szkole Podstawowej w Białym Kościele (ul. Królowej Jadwigi 4).