Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Po co instytucji kultury organizator? Seminarium w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu

Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury zaprasza do udziału w kolejnym seminarium realizowanym w ramach projektu „Bariery rozwojowe i ukryte potencjały lokalnych instytucji kultury. Rekomendacje zmian systemowych".

Projekt jest realizowany w ramach programu „Kultura małych i średnich miast - Otwarta Grupa Robocza" będącego częścią „Dolnośląskiej Platformy ESK 2016+". Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji dotyczących zmian systemowych w kulturze, zwłaszcza w odniesieniu do domów, ośrodków i centrów kultury.

Seminarium pt. „Po co instytucji kultury organizator? Po co organizatorowi instytucja?" odbędzie się w dniu 7 listopada 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu – Kościuszki 4, 59-800 Lubań. Gościem seminarium będzie dr Joanna Orlik, dyrektorka Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Seminarium rozpocznie się o godz. 11.00 a zakończy ok. godz. 16.30. Udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają posiłek. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału należy wysyłać poprzez formularz rejestracyjny.

Źródło: Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury
Daty wydarzeń:

7.11.2016

Autor wpisu: Paweł Kamiński

Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury
województwo: dolnośląskie
54-206 Wrocław, Legnicka 65
stowarzyszenie@instytucjekultury.org
www.instytucjekultury.org

Miejsce wydarzenia
Miejski Dom Kultury w Lubaniu
województwo: dolnośląskie
59-800 Lubań, Kościuszki 4

Liczba odsłon: 813
19.10.2016