Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Sztuka edukacji. Nowocześni edukatorzy - pasjonaci z wizją

4 i 5 listopada 2016 w Kielcach odbędzie się czwarta konferencja z cyklu Sztuka edukacji, zatytułowana Nowocześni edukatorzy — pasjonaci z wizją. Konferencja kierowana jest do nauczycieli oraz artystów, animatorów kultury i edukatorów pracujących lub współpracujących z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi. Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji oraz współtworzenia jej programu. Propozycje do programu przyjmujemy do 2 października 2016. Informację o tym, które ze zgłoszonych projektów zostały zakwalifikowane do programu konferencji ogłosimy dnia 7 października 2016.

Celem konferencji jest prezentacja możliwości włączenia współczesnej kultury i sztuki w szkolne programy nauczania i przedstawienie dobrych praktyk współpracy między środowiskami.


Uczestników zapraszamy do twórczej dyskusji i pracy warsztatowej. . Tym razem punktem wyjścia do rozmowy będzie człowiek – nauczyciel, pedagog, animator, artysta, edukator. Osoba, która inspiruje i motywuje, dzieli swoją wiedzę, energię, pasję z innymi. Działa w partnerstwie - dla ludzi i wraz z nimi. Tegoroczna konferencja będzie ukłonem w stronę edukatorów, którzy świadomie obserwują rzeczywistość, odważnie podejmują wyzwania i wkładają wiele wysiłku w zmianę otoczenia.

Konferencja finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, Wzgórze Zamkowe - Institute of Design Kielce, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Patronat medialny: Edunews.pl

Dodatkowe informacje


Informacje o konferencji wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdą Państwo tutaj

Źródło: sztukaedukacji.zacheta.art.pl
Daty wydarzeń:

4.11.2016 - 5.11.2016

Autor wpisu: Anna Zdzieborska

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki
województwo: mazowieckie
00-916 Warszawa, pl. Małachowskiego 3
www.zacheta.art.pl

Miejsce wydarzenia
Wzgórze Zamkowe - Institute of Design Kielce
województwo: świętokrzyskie
25-009 Kielce, Zamkowa 3

Liczba odsłon: 905
28.09.2016