Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Po co komu polityka kulturalna? Seminarium w Legnickim Centrum Kultury

Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury zaprasza do udziału w kolejnym seminarium realizowanym w ramach projektu „Bariery rozwojowe i ukryte potencjały lokalnych instytucji kultury. Rekomendacje zmian systemowych”.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Kultura małych i średnich miast - Otwarta Grupa Robocza” będącego częścią „Dolnośląskiej Platformy ESK 2016+”. Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji dotyczących zmian systemowych w kulturze, zwłaszcza w odniesieniu do domów, ośrodków i centrów kultury.

Seminarium pt. „Po co komu polityka kulturalna?” odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. w Legnickim Centrum Kultury – ul. Chojnowska 2, Legnica. Gościem seminarium będzie Artur Celiński, ekspert w dziedzinie polityki kulturalnej i znaczenia kultury dla rozwoju miast, wiceprezes Fundacji Res Publica.

Seminarium rozpocznie się o godz. 12.00 w poniedziałek 10 października a zakończy ok. godz. 13.00 we wtorek 11 października. Udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają posiłki i hotel. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału należy wysyłać poprzez formularz rejestracyjny.

Źródło: www.instytucjekultury.org
Daty wydarzeń:

10.10.2016 - 11.10.2016

Autor wpisu: Paweł Kamiński

Stowarzyszenie Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury
województwo: dolnośląskie
59-220 Legnica, Chojnowska 2
stowarzyszenie@instytucjekultury.org
www.instytucjekultury.org

Miejsce wydarzenia
Legnickie Centrum Kultury
województwo: dolnośląskie
59-220 Legnica, Chojnowska 2

Liczba odsłon: 824
27.09.2016