Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Seminarium „Działaj skutecznie, połącz siły" dla JST i NGO

 Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej, na bezpłatne seminarium „Działaj skutecznie, połącz siły” poświęcone tematyce projektów współpracy organizacji pozarządowych z samorządami, które odbędzie się w dniu 6 października w Warszawie.

 Głównym celem seminarium jest zachęcenie polskich samorządów i organizacji pozarządowych do współpracy międzysektorowej z naciskiem na organizowanie międzynarodowych projektów, których autorzy mogą starać się o dofinansowanie z programu „Europa dla obywateli”. Dodatkowo podczas tego wydarzenia uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami ubiegania się o dofinansowanie w programie „Europa dla obywateli” oraz będą mieli okazję porozmawiać z beneficjentami programu.

W programie m.in.:
 

  •     Dyskusja panelowa z udziałem ekspertów,
  •     Prezentacja programu „Europa dla obywateli”,
  •     Sesja Dobrych Praktyk – przykłady projektów realizowanych przez JST i NGO,
  •     Sesja Zainspiruj się! – speed dating z realizatorami dofinansowanych projektów
  •     Miniwarsztat na temat kryteriów oceny wniosku
  •     Networking – zostań partnerem / zaproś do projektu
  •     Indywidualne konsultacje pomysłów na projekty


„Europa dla obywateli” to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Udział w seminarium jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja przez formularz poniżej. Liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu się poinformujemy indywidualnie na podany w formularzu adres mailowy.
 

Źródło: www.europadlaobywateli.pl
Daty wydarzeń:

6.10.2016

Autor wpisu: Monika Sługocka

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli"
województwo: mazowieckie
Warszawa, Bracka 25
mslugocka@iam.pl, 22 447 61 16
www.europadlaobywateli.pl

Miejsce wydarzenia
Marzyciele i rzemieślnicy
województwo: mazowieckie
00-028 Warszawa, Bracka 25

Liczba odsłon: 755
20.09.2016