Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Dzień Otwarty w Szkole Trenerów Dramy

Ruszyła rekrutacja do V edycji Szkoły Trenerów Dramy. Z tej okazji 3 października w godzinach 18.30 – 20.30 Drama Way Centrum Szkoleń i Rozwoju zaprasza na Dzień Otwarty. Jest to wyjątkowa okazja do poznania metody dramy, działalności Szkoły, oraz wzięcia udziału w darmowym warsztacie „Drama w pracy warsztatowej”.

Do udziału w wydarzeniu szczególnie zachęcamy osoby chcące podnosić swoje kwalifikacje trenerskie, pracujące z grupami, animatorów, instruktorów teatralnych, coachów oraz terapeutów. Wierzymy, że Szkoła jest miejscem integrującym różne środowiska, dlatego też zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane metodą dramy.

Oprócz darmowego warsztatu (godz. 19.30 – 20.30, dla chętnych) w programie przewidziano również prezentację idei, założeń i programu Szkoły Trenerów Dramy oraz spotkanie z Twórcami, Trenerami oraz Absolwentami STD.

Szkoła Trenerów Dramy daje możliwość doskonalenia umiejętności pracy z grupą i poznania różnorodnych metod trenerskich, ze szczególnym uwzględnieniem metody dramy.  Na jej program składają się trzy moduły: rozwojowy, metodyczny i treningowy. Szczególny nacisk w trakcie szkolenia   położony jest na osobisty rozwój uczestników.

Program Szkoły jest autorskim modelem kształcenia trenerów, stworzonym przez jej certyfikowany zespół. Centrum Szkoleń i Rozwoju Drama Way jest pierwszą w Polsce firmą szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach z wykorzystaniem metody dramy brytyjskiej.

Spotkanie odbędzie się w naszej siedzibie na ulicy Chocimskiej 12 m. 4 (Warszawa, okolice ul. Puławskiej, Mokotów Górny).

 

Oficjalna strona Dnia Otwartego Szkoły Trenerów Dramy: https://www.facebook.com/events/1495118290514265/

 
Źródło: www.dramaway.pl
Daty wydarzeń:

3.10.2016

Autor wpisu: Marta Chyłek

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury
województwo: mazowieckie
Warszawa, Chocimska 12 m.4
www.dramaway.pl

Miejsce wydarzenia
Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury
województwo: mazowieckie
Warszawa, Chocimska 12 m.4

Liczba odsłon: 710
20.09.2016