Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Każdy jest graczem - teaser spektaklu

Powstający spektakl to działania z pogranicza reportażu, performensu oraz gry fabularnej. Podczas spotkania przedstawimy uczestników projektu, zarysujemy fragmenty pierwszych scen, ale przede wszystkim chcielibyśmy podyskutować z widzami – podzielić się naszymi wątpliwościami i pomysłami.  Działanie jest realizowane przez Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Widok w ramach projektu "Warsztaty reportersko - teatralne dla młodzieży czeczeńskiej i polskiej" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Partnerem projektu jest Uniwersyteckie Centrum Kultury/ Uniwersytet w Białymstoku.

Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej WIDOK zaprasza na teaser spektaklu realizowanego z młodymi uchodźcami czeczeńskimi. Premiera odbędzie się pod koniec listopada w Uniwersyteckim Centrum Kultury, ale już teraz zapraszamy na spotkanie z bohaterami i twórcami spektaklu.

KAŻDY JEST GRACZEM (tytuł roboczy)
Powstający spektakl to działania z pogranicza reportażu, performensu oraz gry fabularnej. Podczas spotkania przedstawimy uczestników projektu, zarysujemy fragmenty pierwszych scen, ale przede wszystkim chcielibyśmy podyskutować z widzami – podzielić się naszymi wątpliwościami i pomysłami.

Performerzy:
Amina Akhmadova, Khava Ozdamirova, Laura Mezhidova, Fariza Takalaeva, Tanzila Irszahova, Lorsan Mezhidov, Bersan Mezhidov, Isalm Vazaev, Zaurbek Vazaev, Isa Akhmadov, Abubakar Akhmadov, Martyna Płońska, Emilia Ostrowska, Paweł Owerczuk

Twórcy:

Michał Stankiewicz – reżyseria, scenariusz
Joanna Zubrycka – warsztaty aktorskie
Renata Piotrowska-Auffret – choreografia
Mateusz Tymura – reżyseria świateł
Katarzyna Siwerska – koordynatorka projektu
Patrycja Kownacka – asystentka koordynatorki i reżysera

Miejsce:
Uniwersyteckie Centrum Kultury/ ul. Ciołkowskiego 1/niedziela 18 września/17:00 - 19:00

Działanie jest realizowane w ramach projektu "Warsztaty reportersko - teatralne dla młodzieży czeczeńskiej i polskiej" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Partnerem projektu jest Uniwersyteckie Centrum Kultury/ Uniwersytet w Białymstoku.

Źródło: www.widok.org.pl
Daty wydarzeń:

18.9.2016 godz. 17:00 - 17:00

Każdy jest graczem - teaser spektaklu
Autor zdjęć: uczestnicy podczas warsztatów

Każdy jest graczem  - teaser spektaklu

Autor wpisu: Katarzyna Siwerska

Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej WIDOK
województwo: podlaskie
Białystok, ul. Ciołkowskiego 1
widokstowarzyszenie@gmail.com, 662476834
www.widok.org.pl

Miejsce wydarzenia
Uniwersyteckie Centrum Kultury
województwo: podlaskie
Białystok, ul. Ciołkowskiego 1

Liczba odsłon: 719
15.09.2016