Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Śpiewnik polski. Śpiewamy polskie piosenki w Toruniu

Warsztaty oparte są na Śpiewniku polskim – zbiorze kilkuset polskich pieśni, piosenek i przyśpiewek: historycznych patriotycznych, ludowych i popularnych od Bogurodzicy po czasy współczesne. Wykorzystując tę skarbnicę repertuarową uczestnicy będą doskonalić swój warsztat poprzez naukę polskich piosenek współczesnych i pieśni tradycyjnych w wykonaniu zarówno solowym, jak i zespołowym. Program warsztatów obejmuje również: konstruowanie dwu- i trójgłosu, podstawy aranżacji i akompaniamentu na fortepianie i gitarze oraz elementarne wiadomości związane z naturalną emisją głosu.


Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.
 

Prowadzący:

Erwin Regosz – muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki WOAK. Zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną prowadząc warsztaty: wokalne, teatralno-muzyczne, dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych warsztatów i kursów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Juror Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Autor projektu Ja to mam szczęście! współfinansowanego ze środków MKiDN i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizowanego w 2014 i 2015 roku przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu.

Harmonogram:

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8,
w sobotę, 15 października 2016 r. w godz. 10.00-17.00 (z przerwą).

Kiedy: 15 października 2016 r.
Termin zgłoszeń i wpłat: do 30 września 2016 r.
Miejsce: WOAK Toruń
Cena: 50 zł
Informacje i zgłoszenia:  erwin.regosz@woak.torun.pl

607 234 568
56 652 27 55

Rejestracja online i zasady uczestnictwa w warsztatach: karta zgłoszenia

 
Źródło: www.woak.torun.pl
Daty wydarzeń:

15.10.2016

Autor wpisu: Erwin Regosz

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: m. Toruń
87-100, Toruń, ul. Szpitalna 8
woak@woak.torun.pl, (56)6522755
www.woak.torun.pl

Miejsce wydarzenia
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
województwo: kujawsko-pomorskie
87-100 Toruń, Szpitalna 8

Liczba odsłon: 923
07.09.2016