Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Sposoby sporządzania wniosków o dotację z MKiDN (Wieluń)

Regionalna Akademia Kadr Kultury Łódzkiego Domu Kultury zaprasza do udziału w szkoleniu "Zasady sporządzania wniosków o dotację z MKiDN". Szkolenie odbędzie się 21 września 2016 r. w Wieluńskim Domu Kultury.

Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego sporządzania wniosków o datacje z MKiDN. W pierwszej części zostaną przedstawione zasady sporządzania dotacji. W drugiej praktyczna nauka sporządzania wniosku.

Program szkolenia

10.00-11.30 Podstawy prawne dotacji. Ogólne zasady przyznawania dotacji.

11.30-11.45 Przerwa

11.45-13.15 Dotacje na wydarzenia kulturalne, teatralne i filmowe.

13.15-13.45 Przerwa

13.45-16.00 Dotacje na kolekcje i promocję czytelnictwa. Ćwiczenia praktyczne ze sporządzania wniosku o dotacje.

Szkolenie poprowadzi: Witold Izydorczyk – Wieloletni wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu z zakresu pozyskiwania środków finansowych z różnych źródeł min: Funduszy UE, fundusze krajowe, fundraising. Członek Dolnośląskiej Rady ds. Ekonomii Społecznej oraz Dolnośląskiej Kapituły Znaku Zakup Prospołeczny. Prowadzi wykłady i ćwiczenia zarówno z zakresu sporządzania wniosków o dotacje dla PES jak i zasad ich rozliczania. Pracował jako doradca KSU (Krajowy System Usług) w Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej. Specjalizował się w doradztwie z zakresu pozyskiwania środków finansowych na podejmowanie przedsięwzięć gospodarczych i kulturalnych. Prowadzi szereg szkoleń z zakresu fundraisingu m.in.: w Zielonogórskiej Kuźni Trzeciego Sektora, w Podlaskim Inkubatorze Ekonomii Społecznej. Doradca w Fundacji Barka w Poznaniu oraz we Wrocławskim Centrum Seniora. Od 2015 r. prowadzi zajęcia z pozyskiwania środków finansowych na działania z zakresu kultury w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Ekspert w Komisjach Oceniających Projekty.

Termin i miejsce: 21 września 2016 r., godz. 10.00-16.00, Wieluński Dom Kultury ul. Krakowskie Przedmieście 5

Cena: 70zł/os.

Źródło: http://regionkultury.pl
Daty wydarzeń:

21.9.2016

Autor wpisu: Malwina Paroń

Łódzki Dom Kultury
województwo: łódzkie
90-113, Łódź, ul. Traugutta 18
rakk@ldk.lodz.pl
www.ldk.lodz.pl

Miejsce wydarzenia
Wieluński Dom Kultury
województwo: łódzkie
98-300 Wieluń, Krakowskie Przedmieście 5

Liczba odsłon: 704
07.09.2016