Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

"Szuka i Puka Kultura i Sztuka" - warsztaty tańca towarzyskiego, Głogów Małopolski

Patronat nad przedsięwzięciem objął i wsparcia finansowego udzielił Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zajęcia odbywać się będą w budynku Miejsko Gminnego Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim oraz w szkołach i w Domach Ludowych lub remizach OSP na terenie gminy Głogów Małopolski. Warsztaty z tańca towarzyskiego obejmą podstawowe kroki i elementy tańców standardowych i latynoamerykańskich dostosowane do wieku uczestników, elementy indywidualne oraz w parach.

Celem warsztatów jest uwrażliwienie na muzykę, rozwój emocjonalności poprzez ekspresję taneczną, nauka koordynacji muzycznoruchowej, współpraca w grupie poprzez ćwiczenia koordynacyjno-ruchowe, nauka różnych elementów i figur tańca towarzyskiego.

Dom Kultury organizację swoich zajęć zawsze podporządkowuje lekcjom i zajęciom w szkołach. W związku z powyższym szczegółowy harmonogram Warsztatów Tańca Towarzyskiego ustalony zostanie i podany do wiadomości na stronie www.mgdk.pl w pierwszej połowie września br.

Źródło: MGDK
Daty wydarzeń:

12.9.2016 - 30.11.2016

Autor wpisu: Dariusz Lewandowski-Socha

Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli
województwo: podkarpackie
36-060, Głogów Małopolski, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 12
mgdk@mgdk.pl, 178516710
www.mgdk.pl
Liczba odsłon: 601
19.08.2016