Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Regał na nudę II edycja

Druga edycja projektu aktywizującego lokalną społeczność Jarocina wokół biblioteki publicznej. W ramach projektu zaplanowano  jako ważnej instytucji kultury oraz wzmocnienie jej znaczenia jako miejsca integracji życia 6 akcji czytelniczych, których bohaterami będą regały z książkami. Kulminacją projektu będzie święto biblioteki – dzień otwarty w bibliotece głównej, który zostanie przygotowany przez wszystkich partnerów.

Czerwiec – wrzesień 2016
Kolejowy regał na nudę – stanie w Muzeum na Parowozowni i zabierze uczestników w podróż śladami dawnej kolei.

Filmowy regał na nudę – zostanie ustawiony w jarocińskim kinie Echo i będzie oferował książki o tematyce filmowej, recenzje, analizy filmów.

Rockowy regał na nudę – odsłoni w Spichlerzu Polskiego Rocka świat książek poświęconych jarocińskim festiwalom rockowym.

Podróżniczy regał na nudę – zaprosi uczestników akcji na rajd rowerowy, którego przewodnikiem będą książki promujące walory turystyczne i legendy Ziemi Jarocińskiej.

Literacki regał na nudę – odsłoni w Wilkowyi tajemnicę starego młyna, który jest bohaterem książki Jarosława Iwaszkiewicza „Młyn nad Lutynią”.

Snutkowy regał na nudę – będzie promował książki o historii regionu i ludowych tradycjach.

Październik 2016
„Odwiedź planetę książek” jednodniowe wydarzenie w Pałacu Radolińskich (siedzibie biblioteki głównej), na którym pojawi się 6 regałów z wcześniejszych akcji czytelniczych.

Projekt jest adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Jarocina. 

Daty wydarzeń:

1.3.2016 - 31.12.2016

Regał na nudę II edycja
Autor zdjęć: J. Daniel, J. Korzyniewski, K. Mikołajczyk

Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja Regał na nudę II edycja

Autor wpisu: małgorzata niestrawska

Stowarzyszenie Jarocin XXI
województwo: wielkopolskie
63-200 , Jarocin , ul. Gołębia 1
kino@jarocin.pl, 62-747-11-19
www.jarocin21.jarocin.info

Miejsce wydarzenia
Jarocin
województwo: wielkopolskie
63-200 Jarocin, Gołębia 1

Liczba odsłon: 816
26.07.2016