Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kącik kultury - Co polecasz osobom, które chcą rozpocząć pracę animatora kultury?

 II Niekongres pokazał, jak ważne jest współdziałanie i jak wiele osób szuka dobrych rad, które będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Czasem wystarczy impuls i nakierowanie na dobrą ścieżkę, czasem trzeba uświadomić, że może warto inaczej, a jeszcze innym razem po prostu pozwolić sobie na słuchanie i chwilę postoju przed kolejnym działaniem. Warto również poznać rady tych, którzy są już o krok dalej od nas.

Co ja polecam?

Polecam Ci, drogi animatorze abyś ciągle miał wątpliwość z tyłu głowy. I żeby to była wątpliwość inspirująca do dalszego poszukiwania, do słuchania i pytania, do pozwolenia sobie na danie czasu. To wszystko sprawi, że Twoje działania będą pełniejsze i świadome. Polecam Ci również iść swoją przemyślaną drogą. Nie ważne czy uda się zdobyć cel - ważniejsza jest sama podróż do niego.

Mam w głowie jeszcze jedną ważną myśl, która wybrzmi pod koniec naszego filmu, a do której odsyłam Cie, drogi widzu, i życzę Ci tego z całego serca.

Miłego oglądania!


 

Realizacja: Patryk Kuś
Współpraca: Michał Zieliński
Partner: Fundacja My Evergreen
Patronat medialny: Platforma Kultury

Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2015. Stypendium na przedsięwzięcia związane z upowszechnianiem kultury Animacja i edukacja kulturalna.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

13.7.2016 godz. 16:07 - 16:07

Patryk Kuś, Michał Zieliński
Fundacja My Evergreen, 2015
Liczba odsłon: 2479
16.07.2016