Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

WATCH DOCS - zrób to sam

WŁĄCZ SIĘ! "Zrób to sam" to nowy projekt MFF WATCH DOCS, w ramach którego siedem wybitnych dokumentów prezentowanych podczas minionych edycji festiwalu może zostać udostępnionych wszystkim osobom i instytucjom w Polsce chętnym zorganizować publiczny lub prywatny, nieodpłatny pokaz, połączony z debatą lub rozmową.

"Zrób to sam" to nowy projekt Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie, w ramach którego siedem wybitnych dokumentów prezentowanych podczas minionych edycji festiwalu może zostać udostępnionych wszystkim osobom i instytucjom w Polsce chętnym zorganizować publiczny lub prywatny, nieodpłatny pokaz, połączony z debatą lub rozmową.

Filmy wybrane do projektu zostały zaopatrzone przez ekspertów i metodyków Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w materiały edukacyjne zawierające krótką prezentację faktów i standardów praw człowieka dotyczących poruszanych w filmach zagadnień, a także przykładowe scenariusze prowadzenia debaty – wskazówki dla moderatora dyskusji po projekcjach.

JAK ZORGANIZOWAĆ POKAZ

Aby zorganizować pokaz wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po jego otrzymaniu zespół WATCH DOCS skontaktuje się z Państwem, aby ustalić szczegóły dot. wysyłki płyty DVD lub udostępnienia linku do wersji online. Warunkiem zorganizowania kolejnej projekcji w ramach projektu „WATCH DOCS - zrób to sam” jest wypełnienie krótkiej ankiety z informacjami o pokazie i dyskusji.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod adresem zrobtosam@watchdocs.pl lub na stronie www.watchdocs.pl.

 

Organizatorzy: Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Społeczny Instytut Filmowy

Współfinansowanie: Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 

Daty wydarzeń:

1.4.2016 - 31.12.2016

WATCH DOCS - zrób to sam

WATCH DOCS - zrób to sam WATCH DOCS - zrób to sam WATCH DOCS - zrób to sam WATCH DOCS - zrób to sam WATCH DOCS - zrób to sam

Autor wpisu: Tadeusz Strączek

Helsińska Fundacja Praw Człowieka / Społeczny Instytut Filmowy
województwo: mazowieckie
00-018, ul. Zgoda 11
festival@watchdocs.pl, 22 556 44 73
www.watchdocs.pl/
Liczba odsłon: 798
18.07.2016