Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Anna Ciecierska, Kadra Kultury

Program Kadra Kultury skierowany jest do osób działających w sektorze kultury (szkolenia Kadra Kultury, szkolenia w ramach projektów Zaproś nas do siebie!, a także do studentów (Staże w instytucji kultury), absolwentów (Pracuj w kulturze), młodych pracowników naukowych (Konkurs na pracę doktorską).

Istotą programu jest przygotowanie młodej, kompetentnej kadry kultury, umiejętnie łączącej wyzwania artystyczne z realiami gospodarki rynkowej oraz stworzenie możliwości podnoszenia kompetencji kadry zarządzającej, przygotowania specjalistów pod kierunkiem polskich i zagranicznych ekspertów tak, aby instytucje kultury stały się centrami lokalnej aktywności twórczej otwartymi na potrzeby coraz bardziej wymagających odbiorców.

O CZYM MOŻESZ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ

Jak wykorzystać szkolenia w pracy animatora? Jakie szkolenia będą najbardziej przydatne biorąc pod uwagę diagnozę lokalną? Jakich zmian mogę się spodziewać? Jak wzmacniać potencjał swoich pracowników?

Czy w miejscu w którym pracuję bardziej potrzebne jest wzmocnienie/rozwój wewnętrzny czy działania z partnerami/z lokalną społecznością? Jak kierować swoim rozwojem zawodowym? Jakie miejsce pracy byłoby dla mnie najlepsze?

 

W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC

#SZKOLENIA W SEKTORZE KULTURY

#ROZWÓJ INSTYTUCJI KULTURY

# PRACA W KULTURZE

BIOGRAM

Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała także w Università degli Studi di Udine w Włoszech, gdzie badała lokalną społeczność i różnorodności kulturowe regionów autonomicznych Italii. Współtwórczyni projektu badawczego Obserwatorium Kultury, redaktor Działu Profesjonalizacja na portalu www.nck.pl, od trzech lat koordynuje programem szkoleniowym Kadra Kultury w Narodowym Centrum Kultury.

 

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:00 - 16:30

STREFA TEMATYCZNA NARODOWEGO CENTRUM KULTURY
Lubiąż
Liczba odsłon: 916
29.06.2016