Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aleksandra Stańczuk, Kultura Dostępna

Kultura Dostępna to program, który został uruchomiony na początku 2015 w celu zmniejszania barier w dostępie do kultury. W jego ramach NCK stworzyło portal www.kulturadostepna.pl oraz projekt filmowy „Kultura Dostępna w kinach.”

Portal kulturadostepan.pl to ogólnopolska wyszukiwarka wydarzeń kulturalnych darmowych i do 20 zł. Portal automatycznie Cię lokalizuje abyś w łatwy i przyjazny sposób mógł/a znaleźć wydarzenia, w których można uczestniczyć w Twojej okolicy. Jeśli organizujesz wydarzenia kulturalne, możesz je samodzielnie dodać na portal. Dodatkowo portal to ogólnopolska promocja Twoich wydarzeń (patronat / kampanie w mediach społecznościowych, gadżety)

O CZYM MOŻESZ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ?

 W jaki sposób mogę skorzystać z portalu kulturadostepna.pl? Jak mogę współtworzyć portal? Jakie korzyści będę mieć z dodawania wydarzeń?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie co do poprawy działania portalu, jego treści jak również funkcji społecznych.


W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC? MOJE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE

STRATEGIA PROMOCJI – co zrobić żeby dobrze wypromować swój projekt / wydarzenie / instytucję
TWORZENIE STRON WWW – o czym pamiętać przy tworzeniu stron www / jak współpracować z webdeweloperami
ANIMACJA KULTURY – co warto czytać, żeby wiedzieć czym jest animacja kultury

BIOGRAM

Menadżerka kultury. Skończyła kulturoznawstwo ze specjalizacją animacja kultury w Instytucie Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2006 działa w sektorze kultury od NGO po instytucje państwowe. Obecnie pracuje w Narodowym Centrum Kultury (od 2009 roku) pełniąc funkcję zastępcy kierownika działu komunikacji. Współtwórczyni projektów sieciujących animatorów kultury: Ogólnopolskiej Giełdy Projektów oraz NieKongresu Animatorów Kultury. Uczestniczka Programu Rady Europy Pestalozzi Programme Module "The use of social media for democratic participation".

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:30 - 16:30

STREFA TEMATYCZNA NARODOWEGO CENTRUM KULTURY
Lubiąż
Liczba odsłon: 1154
30.06.2016