Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Irena Madej, Ogólnopolska Giełda Projektów, szkolenia dla animatorów kultury

Ogólnopolska Giełda Projektów to organizowane przez Narodowe Centrum Kultury coroczne spotkanie wszystkich aktywnych przedstawicieli sektora kultury. Pierwszego dnia prezentujemy 20 animacyjnych, zgłoszonych w otwartym naborze projektów z całej Polski, a drugiego dnia organizujemy liczne warsztaty i konsultacje z ekspertami. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się w grudniu pod hasłem "animacja + generacje" i jest skoncentrowana wokół projektów międzypokoleniowych. 8 lipca w godzinach 15:00-16:30 zapraszam do rozmowy o tym, jak wypromować swój projekt na Giełdzie, jak również do zgłaszania propozycji warsztatów i stolików eksperckich. Zachęcam również do dyskusji o prowadzonym cyklu szkoleń dla animatorów kultury z małych i średnich ośrodków - proponowane tematy i formułę. 

 

O CZYM MOŻESZ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ?

O Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów: Interesuje się problematyką międzypokoleniową - Jak mogę zgłosić swój projekt? Dlaczego warto go zgłosić? Czy mogę zaproponować warsztat lub poprowadzenie stolika eksperckiego? Kto może brać udział w Giełdzie? Kiedy się zarejestrować?

O szkoleniach: Jak mogę się zgłosić na szkolenie? Jakie są proponowane tematy? Czy mogę skorzystać ze szkolenia, jeśli nie mogę przyjechać osobiście?

Zgłoś swoje uwagi! Brakuje Ci określonych zagadnień w programie szkoleniowym? Masz sugestie dotyczące formuły szkoleń? A może pomysł na temat następnej Giełdy Projektów? Byłeś na poprzednich Giełdach i masz uwagi, jak ją rozwinąć i urozmaicić? 

 

W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC? MOJE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE.

#ORGANIZACJA KONFERENCJI

# ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

 

BIOGRAM

Absolwentka Wiedzy o Kulturze w Instytucie Kultury Polskiej UW oraz podyplomowych studiów miejskich MIASTA I METROPOLIE. Koordynatorka projektów kulturalnych i edukacyjnych. Współpracowała między innymi z Narodowym Instytutem Audiowizualnym przy organizacji Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu i Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w Radzie UE oraz zrzeszeniem europejskich ambasad i instytutów kultury EUNIC Warsaw Cluster. Wcześniej związana z sektorem pozarządowym (Stowarzyszeniem Studio Teatralne Koło i Stowarzyszenie Artanimacje). Od 2012 roku pracuje w Narodowym Centrum Kultury, gdzie zajmuje się działaniami skierowanymi do animatorów kultury: szkoleniami, Ogólnopolską Giełdą Projektów, NieKongresem, serią wydawniczą, pilotażowym cyklem spotań z zagranicznymi praktykami "Kultura/Demokracja" oraz redaguje portal Platforma Kultury. Członkini Zespołu Programowego NieKongresu Animatorów Kultury. Interesuje się sztuką partycypacyjną, procesami zachodzącymi w miastach i animacją kultury.

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:30 - 16:30

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż
Liczba odsłon: 1132
30.06.2016