Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Irena Madej, Ogólnopolska Giełda Projektów, szkolenia dla animatorów kultury

Ogólnopolska Giełda Projektów to organizowane przez Narodowe Centrum Kultury coroczne spotkanie wszystkich aktywnych przedstawicieli sektora kultury. Pierwszego dnia prezentujemy 20 animacyjnych, zgłoszonych w otwartym naborze projektów z całej Polski, a drugiego dnia organizujemy liczne warsztaty i konsultacje z ekspertami. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się w grudniu pod hasłem "animacja + generacje" i jest skoncentrowana wokół projektów międzypokoleniowych. 8 lipca w godzinach 15:00-16:30 zapraszam do rozmowy o tym, jak wypromować swój projekt na Giełdzie, jak również do zgłaszania propozycji warsztatów i stolików eksperckich. Zachęcam również do dyskusji o prowadzonym cyklu szkoleń dla animatorów kultury z małych i średnich ośrodków - proponowane tematy i formułę. 

 

O CZYM MOŻESZ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ?

O Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów: Interesuje się problematyką międzypokoleniową - Jak mogę zgłosić swój projekt? Dlaczego warto go zgłosić? Czy mogę zaproponować warsztat lub poprowadzenie stolika eksperckiego? Kto może brać udział w Giełdzie? Kiedy się zarejestrować?

O szkoleniach: Jak mogę się zgłosić na szkolenie? Jakie są proponowane tematy? Czy mogę skorzystać ze szkolenia, jeśli nie mogę przyjechać osobiście?

Zgłoś swoje uwagi! Brakuje Ci określonych zagadnień w programie szkoleniowym? Masz sugestie dotyczące formuły szkoleń? A może pomysł na temat następnej Giełdy Projektów? Byłeś na poprzednich Giełdach i masz uwagi, jak ją rozwinąć i urozmaicić? 

 

W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC? MOJE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE.

#ORGANIZACJA KONFERENCJI

# ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

 

BIOGRAM

Absolwentka Wiedzy o Kulturze w Instytucie Kultury Polskiej UW oraz podyplomowych studiów miejskich MIASTA I METROPOLIE. Koordynatorka projektów kulturalnych i edukacyjnych. Współpracowała między innymi z Narodowym Instytutem Audiowizualnym przy organizacji Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu i Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w Radzie UE oraz zrzeszeniem europejskich ambasad i instytutów kultury EUNIC Warsaw Cluster. Wcześniej związana z sektorem pozarządowym (Stowarzyszeniem Studio Teatralne Koło i Stowarzyszenie Artanimacje). Od 2012 roku pracuje w Narodowym Centrum Kultury, gdzie zajmuje się działaniami skierowanymi do animatorów kultury: szkoleniami, Ogólnopolską Giełdą Projektów, NieKongresem, serią wydawniczą, pilotażowym cyklem spotań z zagranicznymi praktykami "Kultura/Demokracja" oraz redaguje portal Platforma Kultury. Członkini Zespołu Programowego NieKongresu Animatorów Kultury. Interesuje się sztuką partycypacyjną, procesami zachodzącymi w miastach i animacją kultury.

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:30 - 16:30

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż
Liczba odsłon: 782
30.06.2016

Zobacz także:

Poznaj ofertę szkoleniową Kadry Kultury

Jeśli szukasz informacji o wszystkich szkoleniach, warsztatach, webinariach i programach profesjonalizacyjnych (Ogólnopolska Giełda Projektów, Staże w instytucjach kultury, Wolontariat w kulturze, Pracuj w kulturze) organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, wejdź na stronę Kadry Kultury! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!

Rusza nabór dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów "animacja+woda"

Przed nami już siódma edycja najbardziej inspirującej konferencji w Polsce – uruchamiamy nabór dobrych praktyk na Ogólnopolską Giełdę Projektów! Tym razem spotkamy się w Gdyni w dniach 19-20 października, dzięki współpracy Narodowego Centrum Kultury, Miasta Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Emigracji w Gdyni, Gdyńskiego Centrum Filmowego i Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Tematem, z którego będziemy czerpać, jest kulturotwórcza rola wody i terenów nadwodnych. Swoje projekty można zgłaszać do 30 czerwca.
 

Nagle... buch! Biblioteka w ruch!

Projekt zakłada organizacje spotkań warsztatowych w Poczytalni, bibliotece na dworcu kolejowym w Legionowie. Spotkania mają na celu oswojenie przestrzeni biblioteki, poznanie przestrzeni przez jej doświadczanie oraz wykreowanie takiego miejsca, które będzie przyjazne dla młodych odbiorców.