Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Małgorzta Gaduła-Zawratyńska i Justyna Smolińska, program Bardzo Młoda Kultura

Program Bardzo Młoda Kultura, który ma przyczynić się do wzmacniania roli edukacji kulturowej w Polsce poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Program ma zbudować system, w ramach którego działania podejmowane w sferze kultury przyczynią się do kształtowania cenionych społecznie umiejętności i postaw, m.in. kreatywności, innowacyjnego działania, współpracy, zaufania, kompetencji medialnych oraz komunikacyjnych. Podstawowym środkiem realizacji tych założeń jest stworzenie i rozwijanie organizacyjnych i merytorycznych podstaw współpracy pomiędzy sferami kultury i edukacji, a więc tymi sektorami życia społecznego, które odpowiedzialne są za kształtowanie różnorodnych kompetencji jednostek.

 

O CZYM MOŻESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

Czemu ma służyć ten program? Jakie korzyści płyną z jego realizacji? Jak inspirować współpracę przedstawicieli kultury i edukacji na rzecz edukacji kulturowej dzieci i młodzieży? Jakie trudności pojawiają się podczas realizacji programu?

 

BIOGRAMY

Małgorzata Gaduła-Zawratyńska - Kieruje w Narodowym Centrum Kultury Działem Programów Dotacyjnych.

Justyna Smolińska - W Narodowym Centrum Kultury koordynuje programy Bardzo Młoda Kultura i Ojczysty dodaj do ulubionych.
 

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:30 - 16:30

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż
Liczba odsłon: 1493
30.06.2016