Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Anna Pasznik i Agata Radecka, program Dom Kultury + i DK+ Zaproś nad do siebie

Program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne ma na celu inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania domów kultury w życie społeczności lokalnej, odkrywaniu i rozwijaniu potencjału i kapitału kulturowego jej członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności. Program składa się z dwóch części: przeprowadzenia diagnozy potencjału kulturotwórczego społeczności lokalnej i wyboru oddolnych inicjatyw oraz realizacji projektów zgłoszonych przez mieszkańców. Wsparciem dla programu jest projekt szkoleniowy „DK+ Zaproś nas do siebie” dla uczestników wszystkich edycji prowadzonego od sześciu lat programu Dom Kultury+. Celem szkoleń dla kadry DK+ jest wzmacnianie roli domów kultury, które przeszły przez program Dom Kultury+, jako inicjatorów i koordynatorów życia kulturalnego w regionach.
 

 

O CZYM MOŻESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ?

O portalu: Czemu ma służyć ten program? Jakie korzyści płyną z jego realizacji? Czemu służy diagnoza potencjału kulturotwórczego? Jak wybrać inicjatywy? Czym kierować się przy wyborze inicjatyw? Jakie trudności pojawiają się podczas realizacji inicjatyw i szkoleń?

 

BIOGRAMY

Anna Pasznik - W Narodowym Centrum Kultury związana jest z programem Dom Kultury+. Od 2013 koordynuje program Domu Kultury+ Inicjatywy lokalne

Agata Radecka - W Narodowym Centrum Kultury koordynuje program szkoleniowy DK+ Zaproś nas do siebie oraz realizuje zadania związane z programem ministra Edukacja kulturalna
 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:30 - 16:30

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż
Liczba odsłon: 1311
30.06.2016